comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Eski Beşiktaşlı Ricardinho sağlık sorunları nedeniyle görevden alındı

21 Ekim 2016, Cuma 23:59
Eski Beşiktaşlı Ricardinho sağlık sorunları nedeniyle görevden alındı

Eski Beşiktaşlı futbolcu Ricardinho sağlık sorunları nedeniyle teknik direktörlük yaptığı Tupi takımındaki görevinden ayrıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Bir dönem Beşiktaş'ta futbol oynayan Brezilyalı futbolcu Ricardinho, sağlık sorunları nedeniyle Brezilya Serie B'de çalıştırdığı Tupi takmıındaki görevinden ayrılmak zorunda kaldı. 

KANSIZLIK VE VİTAMİN EKSİKLİĞİ SORUNU TESPİT EDİLDİ
Brezilya Serie B takımlarından Tupi kulübünden yapılan açıklamaya göre; Ricardinho'ya yapılan kapsamlı muayanede vitamin eksikliği ve kansızlık sorunu tespit edildiği için bu durumda çalışmasının da mümkün olmadığı belirtildi. Yaşanan bu gelişmenin ardından Ricardinho'nun görevine son verilmek zorunda kalındı. 
Brezilya Serie B takımlarından Tupi'de şu ana kadar 5 maça çıkan Ricardinho, bu süreçte 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik elde etti. 20 takımlı Brezilya Serie B'de Tupi 31. haftanın sonunda 26 puanla 19. sırada yer alıyor. 5 hafta önce göreve gelen Ricardinho da bu süreçte sadece 1 puan alabildi. 

Brezilyalı teknik direktör Ricardinho bundan önce ülkesinde Parana, Ceara, Avai, Portuguesa ve Santa Cruz takımlarını çalıştırmıştı. 

2006/2008 sezonlarında Beşiktaş forması giyen Ricardinho, 43 maçta 18 gole imza atmıştı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.