comScore
bilyoner

Beşiktaş Beşiktaş

Eski Beşiktaşlı Mario Gomez'den şaşırtan transfer kararı

26 Şubat 2017, Pazar 13:21
Eski Beşiktaşlı Mario Gomez'den şaşırtan transfer kararı

Geçtiğimiz sezon sonunda Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra Wolfsburg'la imzalayan Mario Gomez'e gelen teklifler artıyor. 

FutbolArena Dış Haberler - Geçtiğimiz sezon Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşayan fakat lig bitiminde Türkiye'de yaşanan terör olayları nedeniyle geri dönmek istemediğini beyan ettikten sonra Almanya Bundesliga takımlarından Wolfsburg ile sözleşme imzalayan Mario Gomez'in talipleri artıyor. 


Mario Gomez hangi takıma transfer olacak?


Sezon başında Almanya Bundesliga takımlarından Wolfsburg ile sözleşme imzalayan fakat alınan başarısız sonuçların ardından kulübün küçülmeye gitme kararı almasıyla birlikte Mario Gomez'in de sezon sonunda Wolfsburg'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Beşiktaş'a da sezon sonunda yeniden geri döneceği iddia edilen Alman golcüye Çin kulüplerinden de teklifler geldi. Sky'ın haberine göre; MMario Gomez, Çin Ligi ekiplerinden Tianjin Quanjin'in transfer teklifini reddetti. Yine söz konusu iddialara göre Tianjin Teda kulübünün Gomez'e ciddi bir maaş teklifinde bulunduğu fakat Alman golcünün Avrupa dışında bir takımda oynamak istemediği ifade edildi. 


Mario Gomez Beşiktaş'a geri dönüyor mu?


Almanya Bundesliga'da Wolfsburg'un bu sezon başarısız olması nedeniyle kulübün küçülme kararı almasından sonra Mario Gomez'in yeniden Beşiktaş'a geri döneceği konusunda iddiaları gündeme getirmişti. Sezon sonunda Alman golcünün yeniden Beşiktaş'a geri döneceği ve hatta başkan Fikret Orman'ın Mario Gomez ile prensipte anlaştığı yönündeki haberlere siyah beyazlı kulüpten cevap geldi. 

BEŞİKTAŞ'TAN MARİO GOMEZ AÇIKLAMASI
Bazı basın yayın organlarında yer alan, futbolcu Mario Gomez'in kulübümüze geri döneceği, kendisi ile anlaşma sağlandığı şeklinde yansıtılan iddialar gerçeklerden uzaktır, asılsızdır.

Spor Toto Süper Lig'de ve UEFA Avrupa Ligi'nde hedefimize odaklandığımız şu günlerde, taraftarlarımızın ve kamuoyunun bu iddialara itibar etmemesini önemle rica ederiz.
 

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!