comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Eski Antalyasporlu futbolcudan Ali Şafak Öztürk'e Eto'o eleştirisi

08 Ocak 2017, Pazar 12:54
Eski Antalyasporlu futbolcudan Ali Şafak Öztürk'e Eto'o eleştirisi

Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün, Eto'o'yu satmama kararı aldıklarını tesislerin açılışında söylemesine tepkiler arttı. 

FutbolArena - Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün, Samuel Eto'o'yu satmama kararı aldıklarını yeni tesislerin açılışında açıklamasına spor kamuoyundan da tepki geldi. 

Eski futbolcu ve bir dönem Antalyaspor forması giyen Levent Kartop, A Spor'da katıldığı programda Ali Şafak Öztürk'ün Eto'o hakkında yaptığı açıklamada amacını biraz aştığını ve bir şov amaçlı bir iş yaptığını söyledi. 


Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk'e Eto'o tepkisi


Başkan Ali Şafak Öztürk'ün, Antalyaspor'un yeni tesislerinin açılışında cevap bekleyen Beşiktaş'a haber vermeden Eto'o'yu satmama kararını açıklamalarına eski Antalyasporlu futbolcu Levent Kartop'tan da tepki geldi. 
A Spor'da katıldığı bir programda konuşan Levent Kartop, "Fikret Orman baya bozuldu o anda. Bir gülümseme vardı ama sahte bir gülümsemeydi. Çok net belli oldu. Ben de Ali Şafak Öztürk başkanın yaptığı açıklamanın yerinin orası olmadığını düşünüyorum. Başkan aslında temiz bir insan ama bu açıklamayla bence biraz amacını aştı. Şov amaçlı bir iş yaptığını düşünüyorum." diye konuştu. 

Programdaki diğer yorumcu Alp Pehlivan ise Beşiktaş taraftarlarının haklı olarak bu durumdan dolayı incildiğini söylerken, "Kesinlikle o açıklamanın yerinin orası olmaması gerektiğini." savundu. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)