comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Eser West'ten Serhat Akın itirafı - Survivor 2017 Haberleri

20 Şubat 2017, Pazartesi 15:31
Eser West'ten Serhat Akın itirafı - Survivor 2017 Haberleri

Survivor'da açlık krizleri geçiren ve sonunda dayanamayarak yarışmadan ayrılan Eser West, Serhat Akın ile ilgili itiraflarda bulundu. Eser West, Serhat Akın'la yaşadığı kavga hakkında konuştu.

FutbolArena - Ekranların ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor'da açlık krizleri geçirdiği için daha fazla dayanamayacağını açıklayarak yarıştan çekilen Eser West, Serhat Akın ile ilgili açıklamalarda bulundu. Eser West, TV'de yayınlanmayan görüntülerde Serhat Akın'a kötü şeyler yapmayı aklından geçirdiğini itiraf etti.
 

Eser West'ten Serhat Akın kavgasıyla ilgili itiraf


Adadan ayrıldıktan sonra Acunn.com'a özel açıklamalarda bulunan Eser West şunları söyledi:

"Survivor'a gelmeden önce açlık konusunda korkuyordum. Burada günden güne daha kötüye gittim ve sağlığıma etki etti. Elimden geldiğince kendimi zorladım ama artık kırılma noktasına gelmiştim. Açlıkla nasıl başa çıkacağımı çok düşünmüştüm. Burada açlığı gördüm. Alışırım dedim daha iyi olur diye kendimi motive etmeye çalıştım ama daha kötüye gittim.
Serhat Akın ile tartışmalarım oyun esnasındaydı. Mutlaka gerilim olur ama Serhat bana karşı haddini aştı. 2 çocuk babası ve Türkiye'nin tanıdığı bir insansan böyle saygısızlık yapman doğru değil. Ben onun üzerine gitmedim. Aslında kafamda çok pis şeyler vardı ama yapmadım. Serhat'a karşı kinimi burada bitirmek istiyorum. Allah büyük, herkesin gönlüne göre versin. Herkes hak ettiğini yaşar. Bana yanlış yapanları Allah'a havale ediyorum."
 

Eser West, Survivor'dan neden çekildi? Eser West için uyuşturucu iddiası


Survivor Gönüllüler takımında yarışan Eser West, yarışmalarda gösterdiği başarılı performans ve sevinçleriyle ilgi Kıbrıs adaylarından biri olarak gösteriliyordu. Eser West özellikle Serhat Akın ile yaşadığı kavgalarla da gündeme geldi. Adada özellikle açlık konusunda büyük sıkıntı yaşayan ve açlık krizleri geçiren Eser West, bir kez de adada baygınlık geçirmiş ve hastaneye kaldırılmıştı. Eser West'in kaybedilen son ödül oyununun ardından yetkililere başvurarak artık yarışmaya devam edemeyeceğini ve açlığa dayanamayacağını ilettiği bildirildi. Acun Ilıcalı, Eser West'in doktor kontrolünden de geçirildiğini ve son kararı yarışmacının verdiğini söyledi. Eser West bugün (18 Şubat Perşembe) yayınlanacak bölümde adada arkadaşlarıyla vedalaşacak ve yarışmadan ayrılacak.

Eser West'in geçirdiği açlık krizlerinin ardından uyuşturucu iddiası da gündeme geldi. Eser West'in bir oyun öncesi teknede aniden kriz geçirerek yumruklar atmasının ardından sosyal medyada "Eser West uyuşturucu bağımlısı" şeklinde iddiaların ortaya atılmasına neden oldu. Acun Ilıcalı konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmazken, "Eser'in fiziksel anlamda sıkıntısı yoktu. Sadece sinirsel olarak açlığa dayanamadığını söyledi. Bizim de burada kimseye ayrıcalık yapma gibi bir durumumuz olamaz. Bu nedenle yarışmadan ayrıldı. Bana göre Kıbrıs adayıydı" dedi.

 


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!