comScore

Aytemiz Alanyaspor Aytemiz Alanyaspor

Ertuğrul Sağlam için Alanyaspor iddiası

17 Ocak 2017, Salı 10:01
Ertuğrul Sağlam için Alanyaspor iddiası

Süper Lig ekiplerinden Alanyaspor'un teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile görüştüğü ileri sürüldü. Son dakika Alanyaspor haberleri.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Aytemiz Alanyaspor'da teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın istifasının ardından yeni hoca için çalışmalar başladı. Alanyaspor'un uzun süredir takım çalıştırmayan Ertuğrul Sağlam ile görüştüğü ifade edildi.

Fanatik'in haberine göre; Sezonun ikinci yarısının ilk maçında sahasında Çaykur Rizespor'a 3-2 yenilen Alanyaspor'da teknik direktör Hüseyin Kalpar maç boyunca istifaya çağrılmıştı. Tecrübeli teknik adam ise karşılaşma sonunda, “Bu kadar nankör olabileceklerini düşünmüyordum” diyerek tepki koymuştu.
Hüseyin Kalpar, bu gelişmelerin ardından dün yönetime istifasını sundu ve Alanyaspor'u Süper Lig'e taşıyan başarılı teknik adamla yollar ayrıldı. Vakit kaybetmeden hoca arayışı içerisine giren Alanyaspor'un son olarak Bursaspor'u çalıştıran Ertuğrul Sağlam ile temasa geçtiği ve deneyimli çalıştırıcıyla kurulan temasların olumlu geçtiği ifade edildi.

FutbolArena Haber Turu (30 Ekim 2020)