comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ertem Şener'den Aziz Yıldırım'a tarihi çağrı

23 Ekim 2016, Pazar 01:04
Ertem Şener'den Aziz Yıldırım'a tarihi çağrı

Ertem Şener, Divan Kurulu toplantısında Aziz Yıldırım'a yanıt vererek tarihi bir çağrıda bulundu. 

FutbolArena - Aziz Yıldırım'in Divan Kurulu toplantısında spor medyası hakkında, "Viskiyi çekiyorlar. Programa çıkıyorlar ve ondan sonra bizlere hakaret etmeye başlıyorlar." açıklamasına Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener'den canlı yayında yanıt geldi. 

"GELSİN, EĞER GÖRÜRSE BEN TELEVİZYONCULUĞU BIRAKACAĞIM."
Beyaz TV Spor Müdürü Ertem Şener, 22 Ekim Cumartesi günü yayınlanan Beyaz Futbol programında Aziz Yıldırım'ın Divan Kurulu'ndaki sözleri hakkında, "Daha önce de böyle sözler oldu. Rasim Ozan Kütahyalı için masanın altından içki içiyor dendi. Buraya Aziz Yıldırım da gelebilir, bir başkası da. İçeri girdiğiniz andan itibaren stüdyo dahil olmak üzere eğer birinin burada içki içtiğini görürseniz, şerefim üzerine yemin ediyorum ki televizyonculuğu bırakacağım. Hatta gidip evdeki televizyonu da kıracağım. Böyle bir şey yok. Ne burada, ne de içeride. İçki içme gibi bir durum söz konusu değil." şeklide konuştu. 

AZİZ YILDIRIM NELER SÖYLEMİŞTİ?

Aziz Yıldırım, Divan Kurulu toplantısında isim vermeden spor medyası hakkında şu sözleri sarfetmişti: "2-3 tane TV programı var. İçiyorlar viskiyi, çıkıyorlar programa. Bizlere hakaret ediyorlar. Tenkit edilmeye varım ama hakaret asla! Adam içiyor, kafayı bulmuş. Çıkıp sonra televizyonda konuşuyor, bizlere hakaret ediyor. Bundan sonra onları sokakta gezdirmem. Masanln altında viskiyi götürüyor ama benim yanıma gelince köpek gibi korkuyorlar köpek. Çaycı ve şöför müdür oldu, şimdi bize sallıyorlar. Gördüğüm her yerde peşlerine düşerim."

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.