comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ersun Yanal'dan Suk ve Akakpo transferi açıklaması

30 Ocak 2017, Pazartesi 00:37
Ersun Yanal'dan Suk ve Akakpo transferi açıklaması

Ersun Yanal, Trabzonspor'dan ayrılacağı konuşulan Suk ve Akakpo ile ilgili açıklama yaptı.

FutbolArena - Şenol Güneş Kompleksi Medical Park Arena Stadı'nın ilk maçında Trabzonspor sahasında ağırladığı Gaziantepspor'u 4-0 mağlup etti.
 

Suk ve Akakpo Trabzonspor'dan ayrılacak mı?


Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, maç sonu açıklamasında galibiyete rağmen kulüp tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşadıklarını itiraf etti. Yanal bazı tespitler yaptığını ve hamleler ile Trabzonspor'u ayağa kaldıracaklarını söyledi.

Deneyimli teknik adam sözlerinin devamında "Galibiyetin en önemli mimarı bize katılan yeni oyuncular ve diğer oyuncularımız. İyi birliktelik oluşturdular. Sadece bir adım atıldı. Trabzonspor'un 50. yılına yakışacak duruşun ve mücadelenin, en azından çabasının boşa çıkmayacağının bugün anlaşıldığını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
TRANSFER AÇIKLAMASI

Trabzonspor'dan ayrılacağı konuşulan Suk ve Akakpo ile ilgili açıklama yapan Yanal, "Şu anda bizim oyuncularımız. Sözleşmeleri devam ediyor. Devam ettiği sürece onlarla devam edeceğiz ama zorunlu olmadıkça kullanmayı düşünmüyoruz. Kendilerine kulüp bulmaları konusunda yardımcı olacağız. Birkaç gün daha var, bakacağız." dedi.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)