comScore

FutbolArena TV

Ersun Yanal, Trabzonspor maçı öncesi net konuştu!

26 Ocak 2020, Pazar 00:21

Fenerbahçe, Süper Lig 19. haftasında sahasında Medipol Başakşehir'i 2-0 mağlup etti. Maçın ardından Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal açıklamalarda bulundu. 

Fenerbahçe 2-0 Medipol Başakşehir Ersun Yanal'ın maç sonu açıklamaları

"ŞAMPİYONLUĞA TAŞIYACAK BU OYUNU DEVAM ETTİRMEK İSTİYORUZ"

Rakip sahada %55'e yakın oynamak, topu daha fazla kazanmak coşkuyu her dakikada oluşturmak gerekiyor. Bugün kalite tesaüf değil. Tüm oyuncular bu kaliteyi sergileyecek tutuma sahipler. Fenerbahçe, şampiyonluğa taşıyacağı bu oyunu devam ettirecektir. Hangi rakip olursa olsun bunu yapmalıyız. Kadıköy'de bunu çok fazla yapabiliyoruz. Bunu farklı maçlara da taşımak lazım. 
"FENERBAHÇE DEPREMZEDE VATANDAŞLARIMIZ İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPACAKTIR"

Maçı konuşuyoruz ama biz bir doğal afet yaşadık. Can kaybettik. Acı bir gün yaşadık. Bugün belki daha sonra da oynayabilirdik. Hepimiz çok üzüntülüyüz. İşimizi yapıyoruz, gülüyoruz ama bir yandan içimiz kan ağlıyor. Bunun için Fenerbahçe elinden geleni yapacaktır. Hazırlık maçıyla destek de olabiliriz. Bu şu anda aklıma geldi. Bunu paylaşmak gerekiyor. Türkiye'nin %75 - 80'i deprem bölgesi. Buna karşı duyarlı olmalıyız. Taraftarlarımız ve Fenerbahçe'nin mensupları her anlamda kendilerinin duyarlılıklarını göstermiştir 3 Temmuz'dan bu tarafa. Her konuda bu duyarlılığı gösteren bir sivil toplum örgütüdür. Böyle bir camiada olduğum için gururluyum.

Fenerbahçe Videoları