comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ersun Yanal: 'Sıkıntılarımız var'

18 Ocak 2017, Çarşamba 19:25
Ersun Yanal: 'Sıkıntılarımız var'

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal maç sonu açıklamasında itiraflarda bulundu.

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası H grubunda Gümüşhanespor, sahasında Trabzonspor ile golsüz berabere kalarak gruptan çıkma yolunda önemli bir avantaj yakaladı.
 

Ersun Yanal'ın Gümüşhanespor maç sonu açıklaması


Bordo mavili taraftarlar beraberliğe sosyal medyada tepki gösterirken, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal maç sonu açıklamasında itiraflarda bulundu.

Ersun Yanal açıklamasında, "Bu sezon Trabzonspor için işler maalesef istediğimiz gibi gitmiyor. Sıkıntılarımızın farkındayız, herkes farkında. Bir soğuk, bir sıcak... Bu seneki ritim bu." ifadelerini kullandı.
'TAKIM OLMAYA ÇALIŞIYORUZ'

Oyuncuların henüz takım olamadığını söyleyen Yanal, "Oyuncuları bir araya getirmek yetmiyor, takım olmanız gerekiyor. Biz de bu sürecin içinde takım olma noktasında yoğun bir uğraş içindeyiz. Takım olma ve takımı bir araya getirmek için harcanan zaman diliminde bu tür iniş çıkışlar hepimizi oldukça geriyor ama bu bizi enerjimizden, yapacaklarımızdan alıkoymamalı, koymayacak zaten. Takım içinde oldukça yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

'SONUNA KADAR DEVAM EDECEĞİZ'

Gruptan çıkma şansına da değinen Yanal, "Bana göre Trabzonspor'un kurmak istediği takım için oluşturacağı enerjiye, desteğe ihtiyaç var. Eksiklikler çok fazlasıyla ortaya çıktığı anda bunun üzerine gitmek, mücadele etmek gerekiyor. Tabii ki tur şansı matematiksel olduktan sonra vardır. Sonuna kadar devam edeceğiz." diye konuştu.
 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)