comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Ersun Yanal, Eren Derdiyok'u istiyor - Trabzonspor Transfer Haberleri

25 Mayıs 2016, Çarşamba 17:46
Ersun Yanal, Eren Derdiyok'u istiyor - Trabzonspor Transfer Haberleri

Trabzonspor'da resmen göreve başlayan Ersun Yanal transfer konusundaki raporunu netleştirirken özellikle Eren Derdiyok konusunda ısrarlı bir tavır sergiliyor.

Trabzonspor Transfer Haberleri - Bir önceki dönemde de Eren Derdiyok'un takıma katılmasını isteyen ancak olumlu sonuç alamayan Ersun Yanal, bu sefer golcü oyuncuyu kadrosunda mutlaka görmek istediğinin altını çiziyor.

Tecrübeli teknik adamın ısrarı üzerine harekete geçen transfer komitesi Kasımpaşa'ya uygun bir teklif sunmak için çalışmalara başladı.
 

Trabzonspor'da Ndiaye transferinde son durum


Bordo Mavililer'in gündemindeki bir diğer oyuncu Ndiaye için de Osmanlıspor'la görüşmeler devam ediyor. Senagelli futbolcuyla mutabakat sağlayan Bordo Mavililer Osmanlıspor'u ikna etmek için ilk etapta Aykut Demir + 1 milyon Euro önerisini getirdi. Osmanlıspor ise Aykut yerine Uğur Demirok'u istedi. Başkent kulübü Uğur talebinin kabul edilmemesi halinde Ndiaye'nin bonservis bedelini 3 milyon Euro olarak belirledi.

Şartları sonuna kadar zorlama görüşünde olan Trabzonspor cephesi anlaşma sağlanamadığı taktirde Ndiye için her türlü fedakarlığı yapmayı düşünüyor.
 

Trabzonspor, Eren Derdiyok'u transfer edecek mi?


Ersun Yanal'ın ısrarla istediği bir diğer oyuncu Edin Visca için de Fenerbahçe'nin devreye girmesi planları bozdu. Sarı Lacivertliler'in de teklif getirdiği Boşnak golcünün ilgisi bu yöne kayarken, özellikle İspanya'dan gelen teklifler de Visca'nın aklını çeliyor. Bu ortamda Trabzonspor'un işi zorlaşırken, Sivassporlu Atıf  Chahechouhe için de Sivaspor kongresini sonucu bekleniyor.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!