comScore

Ersin Düzen & Fatih Altaylı olayı! 'İftira atamazsın!'

21 Eylül 2020, Pazartesi 23:51
Ersin Düzen & Fatih Altaylı olayı! 'İftira atamazsın!'

Ersin Düzen, TRT Spor canlı yayında Fatih Altaylı'ya iddialar hakkında sert yanıt verdi. 

FutbolArena - TRT Spor Stadyum Programı Moderatörü Ersin Düzen, canlı yayına Fatih Altaylı'ya ve hakkındaki iddialara sert yanıt verdi. 

"BU İFTİRAYI İSPATLAYAMAZSAN SEN NE YAPACAKSIN?"
Bu zamana kadar Allah'a şükür alnım yere bakmadı. Geçmişimde bir tane lekem olmadı. Benimle ilgili TRT'den 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL para alıyor diye ekrandan iftira atıyorsun. Eğer bu iftirayı ispatlarsan, bundan sonra Türkiye'de Ersin Düzen'in yüzünü görmeyeceksin. İspatlayamazsan sen ne yapacaksın? Kolay mı bu kadar iftira etmak? 10'da birini almıyorum kardeşim.

"BU ÜLKEDE BU PARAYI KİM KAZANIYOR?"

Bırak ayda 500 bin TL'yi. Kim bu parayı kazanıyor? Bugün benim son yayınım olsa dahi ben bu ülkede onurumla yaşadım. Ben bu ülkede lekem olmadan yaşadım. Anamın, babamın dualarıyla, tırnağımla kazıya kazıya geldim. Benim meslek kariyerim 1992'de başladı. 4 sene üniversite okudum. Birilerine iftira atarak yok edemezsiniz.  "Bu benim son yayınım olsa bile ben bu konuşmayı yaptım. Bende bu yürek var. Burama geldi artık. Sürekli insanlar birbirlerine iftira atıyor."

FATİH ALTAYLI NELER SÖYLEDİ? (BLOOMBERG HT)

"Ben Ersin Düzen'i tanımam. Belki canlı 1 kere gördüm. TRT'den ayda 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL alıyormuş. Okuduklarımı söylüyorum. Almıyorsa günahını almak istemem. Bütün medyada bunlar yazılıyor. Rıdvan Dilmen de TFF'den maaş konusunu söyledi ama son yayınında dile getirmedi."

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)