comScore

Erol Erdal Alkan sessizliğini bozdu! 'İnşallah tekrar çağrılırım'

13 Kasım 2017, Pazartesi 23:54
Erol Erdal Alkan sessizliğini bozdu! 'İnşallah tekrar çağrılırım'

Erol Erdal Alkan maç sonu açıklamasında, “Milli takımdaki kamp ortamındaki seviye benim için güzel bir dönem oldu. İnşallah tekrar çağrılırım” dedi. 

FutbolArena - Türkiye A Milli Takımı, Antalya'da hazırlık maçında ağırladığı Arnavutluk'a 3-2 mağlup oldu. Hollanda 2. Ligi'nde Dordrecht forması giyen Erol Erdal Alkan, A Milli Takım'ın 3-2 yenildiği Arnavutluk maçı sonrası açıklamalarda bulundu.
 

Erol Erdal Alkan, Türkiye - Arnavutluk maç sonu açıklaması


Dordrecht'te oynamaya devam edeceğini belirten Alkan, hedefinin takımıyla beraber 1. Ligde oynamak olduğunu söyledi.

"DOĞRU OLMAYAN ŞEYLER VAR"
Antalya Stadı'ndaki özel karşılaşmanın ardından gazetecilerin sorularını cevaplayan Erol Erdal Alkan, milli takımın aday kadrosunda yer almasıyla ilgili eleştirilere ilişkin, "Bazı şeyleri duydum, okudum. Doğru olmayan şeyler var. Onları da aramızda düzelttik. Yani bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum." dedi.  

"HOCA KARAR VERECEK"

Alkan, gazetecilerinin hedefleriyle ilgili sorusu üzerine şunları kaydetti:

"Kendi takımımda devam edeceğim. Gerisinde de ne olur o hocaya bağlı. Kendi performansıma devam edeceğim. Hoca karar verecek. Şu anda ikinci ligde oynuyorum. Hoca benim birinci lige yükselmemi istiyor. Ona bakacağız. Her futbolcu buna adım atmak ister. Şimdi hedefim bu. Milli takımda kamp ortamı güzeldi, seviye yüksekti. Benim de bu seviyeye alışmam için güzel bir dönemdi. İnşallah ilerisi için yine çağrılabilirim."

LUCESCU DAVA AÇACAK

Mircea Lucesu, Erol Alkan'ın menajer bağlantısı ile milli takıma çağrıldığı iddiasını yazan Atilla Türker'i dava edeceğini açıkladı. Lucescu maç sonu basın toplantısında, "Erol Erdal Alkan konusunda elinizde kanıt varsa... Ben U21'de oynayan oyuncuları görmek istiyorum dedim. Erol'u gördüm Dordrecht'te. Orta sahada oynuyordu. Onu çağırdım. Ben bu konunun peşini bırakmayacağım. Erol Erdal Alkan konusunda dava açıp karşılığını soracağım. Hiçbir menajer tanımıyorum. Benim bir geçmişim, ismim var. Erol Erdal Alkan konusunda dava açıp izahat isteyeceğim. Ben bu oyuncuyu izledim. Genç ve iyi bir oyuncu. Bu işin peşini bırakmayacağım" diye konuştu.

Milli Takımla ilgili tüm gelişmeleri Milli Takım Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.