comScore

FutbolArena TV

Erol Bulut: "Gökhan Gönül'ün yetişmesini bekliyoruz"

26 Kasım 2020, Perşembe 13:17

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut, Beşiktaş derbisinde 3 puanı alan taraf olmak istediklerini söyledi. Bulut, ligdeki pozisyondan da memnun olduklarını ifade etti.

“Gökhan'ın yetişmesini bekliyoruz”
Geride kalan 9 haftayı değerlendirerek sözlerini sürdüren Erol Bulut, “Sezon başında 17-18 transfer yaptık. Kolay değil hemen üst düzey performans beklemek. 18 futbolcunun hepsi bir anda gelmedi, aralıklarla geldi. Her şeyi sil baştan yeniden çalışmamız gerekti. Şu anda 2. sıradayız, 20 puanımız var. Daha iyi olabilirdi, 23-24 puanda olabilirdik. Şu andaki pozisyonumuzdan memnunuz, üzerine koymak istiyoruz, koyacağımızı da düşünüyorum. Birkaç sakat ve hasta futbolcumuz var. Onlar da önümüzdeki dönemde aramıza katılacaktır” dedi.
Sakatlığı bulunan Gökhan Gönül ve korona virüse yakalanan Valencia ile alakalı da Bulut “Valencia henüz dönmedi. Covid-19'a yakalanmıştı. Tahmin ediyorum 1-2 gün içinde test olur. İnşallah negatif çıkar. Türkiye'ye dönmesini bekliyoruz. Gökhan'ın da tedavisi devam ediyor, yetişmesini bekliyoruz. Maça birkaç gün daha var, inşallah bir sıkıntısı olmaz ve hafta sonunda bizimle beraber olur” açıklamasını yaptı.

Fenerbahçe Videoları