comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'ndan Galatasaray'a mesaj: 'Tavır koyması lazım'

27 Şubat 2017, Pazartesi 21:12
Erman Toroğlu'ndan Galatasaray'a mesaj: 'Tavır koyması lazım'

Galatasaray - Beşiktaş derbisinin ilk yarısı golsüz berabere bitti. Maçın devre arasında Erman Toroğlu A Spor'da maçı yorumladı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 22. haftasında Galatasaray - Beşiktaş derbisinin ilk yarısı golsüz berabere bitti. Maçın devre arasında hakem yorumcusu Erman Toroğlu A Spor'da ilk 45 dakikayı yorumladı. 

"GALATASARAY'IN TAVIR KOYMASI LAZIM"
"Galatasaray'ın tavır koyması lazım ve rest çekmesi lazım. Beşiktaş buna mecbur değil. Ben taktiği anlamam. Tudor Galatasaray'a geldiğinde topu kapınca hücum edeceğiz, topu kaptırdığımız zaman da topun arkasına geçeceğiz, benim için takım oyunu önemli değil dedi." 

"KISIR MAÇ OLDU"

Ben şuna bakarım. İlk 45 dakikada top biraz daha fazla Beşiktaş'ta kaldı. Daha fazla kalmasına rağmen tehlike yaratabildiler mi? Topla daha az oynamalarına rağmen Galatasaray tehlike yaratabildi mi? 1-2 tane ama onlar da çok net değil. Kısır bir devre oldu."

"GALATASARAY - BEŞİKTAŞ DERBİLERİ HAKEM İÇİN ZOR GEÇMEZ."

"İki takım futbolcuları da iyi niyetli. Hakeme yardımcı oluyorlar. Penaltı beklenen pozisyonla ilgili fikrimi daha sonra söyleyeceğim. Ancak dediğim gibi Galatasaray - Beşiktaş derbileri hakem için zor değildir. Galatasaray - Fenerbahçe 5 yıldızlı, Galatasaray - Beşiktaş derbisi 3 yıldızlıdır hakem açısından."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)