comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe ve başkan Aziz Yıldırım'a olay sözler

19 Şubat 2017, Pazar 23:01
Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe ve başkan Aziz Yıldırım'a olay sözler

Fenerbahçe'nin, Kasımpaşa ile golsüz berabere kaldığı maçın ardından Erman Toroğlu'ndan gündem yaratacak açıklamalar geldi. 

FutbolArena - Fenerbahçe, Kasımpaşa ile berabere kalarak Spor Toto Süper Lig 21. haftasında lider Beşiktaş'ın 10 puan gerisine düştü. Karşılaşma sonrasında A Spor'da konuşan Erman Toroğlu, Fenerbahçe ve Başkan Aziz Yıldırım hakkında son derece gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 
 

Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım hakkında açıklamalar


A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Takım Oyunu programında Fenerbahçe - Kasımpaşa maçıyla alakalı olarak önemli açıklamalar yaptı. 

"FENERBAHÇE VE ŞİKE OLAYI POSTA PULU GİBİ YAPIŞTI"
"Arkadaşlar bakın. Aziz Yıldırım ile Fenerbahçe şike olayı birbirine posta pulu gibi yapıştı. Şike olayında her takım işin içine girmiştir. Ancak Fenerbahçe bunları hak etmedi. Yani Fenerbahçe'yi bu işlere sokup, öyle böyle şöyle... Hepsi hikaye! Artık Fenerbahçe taraftarı bu işten bıktı. Taraftar diyor ki, ben artık takımımı seyredeyim. Tartışmalar, kavgalar, hep kavga... Milletin burasına geldi."

"AZİZ YILDIRIM YAKASINDAN DÜŞECEK"

"Aziz Yıldırım'ın yapacağı bir iş var. Fenerbahçe'nin yakasından düşmektir. Advocaat diye bir adam geliyor. Kimseyi tanımaz. Adamın şekli şu, hep son maçıymış gibi. Hep ağır konuşuyor. Adam bir şey diyor, ben bir futbolcuya gidin dersem bu futbolcu gider diyor. Ben yollarım diyor. Ancak burada yollayamadım diyor. Burada getirdiler, tekrar soktular oyna dediğini diyor ama konuşamıyor."

"BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY'DA YOK AMA FENERBAHÇE'DE VAR"

"Bak Beşiktaş iyi gidiyor. Fenerbahçe iyi idare edilirse, bir konsesus yakalarsa Avrupa'da falan iyi gider. Bak Beşiktaş ve Galatasaray'da o yok. Fenerbahçe'de bu potansiyel var. Seyirci bıktı artık. Rakipler dalga geçiyor. Ancak bu Fenerbahçe'den bir şey olmaz. Aziz Yıldırım kalsın banane! Beşiktaş ve Galatasaraylılar, Aziz Yıldırım kalsın diyor. Ya bu duruma niye düşüyor Fenerbahçe? 

"BEN FENERBAHÇE'Yİ SEVEN BİR ADAMIM."

"Ben Fenerbahçe'yi seven bir adamım, kızan adam değilim. Benim üç büyüklerim Avrupa'da başarılı olsun. İçerde rekabet olsun tamam. Bakın artık Fenerbahçe seyircisi takımdan bıktı."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)