comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu'ndan Bursaspor - Fenerbahçe maçında sert sözler

11 Şubat 2017, Cumartesi 20:11
Erman Toroğlu'ndan Bursaspor - Fenerbahçe maçında sert sözler

Erman Toroğlu, Bursaspor - Fenerbahçe maçını devre arasında A Spor'da yorumlarken, Bursaspor'da kırmızı kart gören Jovic'i sert dille eleştirdi. Toroğlu ilk yarıdaki futbolu da değerlendirdi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 20. haftasında oynanan Bursaspor - Fenerbahçe maçının ilk yarısını sarı lacivertliler 1-0 önde kapadı. 

Fenerbahçe maçın ilk yarısını Moussa Sow'un 22. dakikasında attığı penaltı golüyle 1-0 önde kapadı. Devre arasını A Spor'da yorumlayan Erman Toroğlu, Bursaspor'da Jovic'in kırmızı kartını değerlendirirken, yeşil beyazlıların yeni transferini sert bir dille eleştirdi. 
"FUTBOL GERİZEKALILIĞI"

"Mutlu Toplu sen kendi futbolcuna konuş. Futbolcun aptal aptal sarı kartı varken Lens'i güreş yaparken tutuyor. O yeni transferi mesela... Türkiye'de nasıl oynatıyorlar böyle oyuncuları?" O pozisyonda futbolcuyu tutarsan atılırsın. Mutlu Topçu devre arasında hakeme gitmiş. Sen takımına bak hoca. Soyunma odasında oyuncularınla konuş. Bursaspor doğru düzgün hücum yapamıyor."

"HAKEM KÖTÜ YÖNETMİYOR"

"Hakemin kafasında şeytanlık yok. Bence kötü yönetmiyor.. Ben bu çocuğu beğeniyorum mesela. En önemlisi de o zaten. Kafasında şeytanlık yok. Penaltı pozisyonu ise bence penaltı."

"SEYİRCİYE YAZIK."

"İlk yarı adına şunu söyleyebilirim. Bursaspor dışında Fenerbahçe de hücum yapmıyor. Kötü maç oluyor. Tribüne gelen seyirciye yazık."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)