comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu'ndan Bursaspor - Fenerbahçe maçı sonrası çarpıcı sözler

11 Şubat 2017, Cumartesi 22:17
Erman Toroğlu'ndan Bursaspor - Fenerbahçe maçı sonrası çarpıcı sözler

Fenerbahçe'nin, Bursaspor ile deplasmanda 1-1 berabere kaldığı maçın ardından Erman Toroğlu A Spor'da çarpıcı yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 20. haftasında oynanan Bursaspor - Fenerbahçe maçına hakem kararları damga vurdu. 

Erman Toroğlu Bursaspor - Fenerbahçe maçının ardından A Spor'da sarı lacivertlilerin Hollandalı teknik direktörü Dick Advoacaat'ı eleştirdi. 
"BURSALI OYUNCUNUN GÖRDÜĞÜ KIRMIZI..."

"Sen futbolcuna şunu söyleyeceksin. Senin bir sarı kartın var. Doğru veya yanlış. Kucağında bu. Daha niye o hareketi yapıyor? Sonra 10 kişi bırakıyorsun takımı."

"FENERBAHÇE BU MAÇA TEKNİK DİREKTÖRSÜZ ÇIKMIŞ."

"Rakip 10 kişi. Fenerbahçe ilk oyuncu değişikliğini 82'de yapıyor. Rakip zaten artık son gayretle oynuyor. 2-1 de olurdu bak. Maçı oraya niye sokuyorsun? Maç senin avucunda. Bursaspor 10 kişi oynuyor. Sen de 10.5 kişiyle oynuyor. Aatif diye bir oyuncu var mesela. %49 ile oynadı. Fenerbahçe bu maça teknik direktörsüz çıkmış."

"BUNLAR İNCE İŞLER, ADAMI ŞİŞLER..."

"Mutlu Topçu hakemle dalaşacağına takımını topla demiştim. Ha belki Mutlu bana diyebilir ki, Erman hocam benim devre arasında hakeme söylediğim sözlerden sonra hakem etki altında kaldı. Yani hocam! Bunlar ince işler, adamı şişler. Bakın nereden ne çıkardım. Pozisyonları söyleyeceğim ama Bursaspor'un kazandığı penaltı, penaltı falan değil zaten."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)