comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu'dan Selçuk İnan ve Sneijder yorumu

18 Eylül 2016, Pazar 11:08
Erman Toroğlu'dan Selçuk İnan ve Sneijder yorumu

Erman Toroğlu, Galatasaray - Rizespor maçı sonrası eleştirilerini sıraladı.

FutbolArena - Süper Lig'in 4. haftasında Galatasaray, seyircisi karşısında Rizespor'u 2-0 mağlup ederken Selçuk İnan ve Sneijder'in performansları yeniden masaya yatırıldı.

Sabah Gazetesi yazarı Erman Toroğlu, Galatasaray - Rizespor maçını değerlendirdiği köşesinde Selçuk İnan ve Wesley Sneijder'i eleştirdi.
İşte o yazı:

Sneijder'de kımıldama var ama biraz. Selçuk da seyirciden zılgıtı yiyince biraz kımıldamaya başlamış. Ciğerci yine çok faydalı. Hem de tam bir hamal. Hem top kapıyor hem oyuna sokmaya çalışıyor. Sneijder ile Selçuk "Arkadaşlarımız kapsınlar bize versinler oynayalım" diyorlar. Ohhh ne ala dünya! Hakem oyun yorumu kötü olan bir hakemdir. Kapasitesine göre daha üstlerde maç yönetiyor. Oyun yorumu kötü, avantajları kesiyor, faul yorumları kötü, kart yorumları kötü, penaltı yorumları kötü. Ne kaldı geriye? Ama hala maç veriyorlar. Demek ki şu andaki MHK'de dişinden sorunlu yöneticiler var! Ya protez yaptıracaklar ya da implant herhalde. Ki hala bu hakeme maç veriyorlar. İsim önemli değil. Ben yorumdan bahsediyorum, hakem kalitesinden bahsediyorum.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.