comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'dan Fabricio'ya övgü

16 Ekim 2016, Pazar 10:35
Erman Toroğlu'dan Fabricio'ya övgü

Erman Toroğlu, İspanyol kalecinin gösterdiği performansa övgüde bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 7. haftasında Beşiktaş deplasmanda Kayserispor'u 1-0 mağlup ederken, Şenol Güneş kalede bir kez daha Fabricio'ya görev verdi.

Sabah Gazetesi yazarı Erman Toroğlu, Şenol Güneş'in Fabricio tercihini desteklerken, İspanyol kalecinin gösterdiği performansa övgüde bulundu.
İşte o yazı:

Şu bir gerçek, bence Beşiktaş kalecisini buldu. Fabricio takıma daha da alışırsa daha farklı işler yapacağa benziyor. Ama Beşiktaş'ın maalesef orta alanda maçı idare edecek bir adamı bir de gol atacağı pozisyonda atacak, çok zor pozisyonların da bazılarını gol yapacak bir adama ihtiyacı var. Şunu diyebilirsiniz: Yahu kardeşim dünyada böyle kaç tane futbolcu var. Ben dünyadan bahsetmiyorum. Türkiye şartlarında yapabilecek oyunculardan bahsediyorum.

ABOUBAKAR YORUMU

"Takımın içinde orta alanda maçı idare edecek adamları yok. Birini verdiler Sosa, diğeri sakat Oğuzhan. Yardımlaşarak oynamaya çalışıyorlar. Peki pozisyon yakalıyorlar mı? Evet. Mesela Aboubakar'ın yakaladığı pozisyonu çok maçta yakalayamazlar. Ama bu pozisyonları da artık atsınlar. Aboubakar da artık bunları gol yapsın."

FutbolArena haber turu (17 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.