comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu'dan Aziz Yıldırım'a sert sözler

21 Ekim 2016, Cuma 00:53
Erman Toroğlu'dan Aziz Yıldırım'a sert sözler

"Bugün beyanatları duyarsınız; "Hakem çok kötüydü. Manchester sahası çamurdu. Bizim hakkımızı UEFA yedi" İmza: Aziz Yıldırım."

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi grup etabı üçüncü maçında Fenerbahçe deplasmanda konuk olduğu Manchester United'a 4-1 mağlup oldu.

Sabah Gazetesi'nde mağlubiyeti değerlendiren Erman Toroğlu, köşe yazısında Aziz Yıldırım hakkında sert ifadeler kullandı.
İşte Erman Toroğlu'nun yazısı:

"Fenerbahçe seyircisi "Yönetim istifa" diye bağırıyor. Bu bağırma neticeye göre mi, yoksa takımın içinde bulunduğu duruma göre mi? Bakınız arkadaşlar; Fenerbahçe Kulübü doğru yönetilmiyor. Size yarın bin tane bahane söyleyeceklerdir.

Bir gece evvel Beşiktaş'ı seyrediyorsunuz, bir gece sonra F.Bahçe'yi seyrediyorsunuz. Beşiktaş da mağlup olabilirdi. F.Bahçe de belki tesadüfen kazanabilirdi. Ama iki takım arasındaki futbola baktığınızda birinden keyif aldık. Beşiktaş'tan... Niye şahsiyetli bir futbol oynadılar. Mağlup olurlar mıydı? Olurlardı... Fenerbahçe'ye bakıyorsunuz. Ne oynadı? Futbol mu? Hayır. Top mu oynadı? O da hayır. Peki ne oynadı?

Bugün beyanatları duyarsınız; "Hakem çok kötüydü. Manchester sahası çamurdu. Bizim hakkımızı UEFA yedi" İMZA: Aziz Yıldırım."

FutbolArena haber turu (22 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.