comScore

Galatasaray Galatasaray

Erman Toroğlu: 'Galatasaray Fatih Terim yüzünden puan kaybetti'

11 Eylül 2016, Pazar 10:45
Erman Toroğlu: 'Galatasaray Fatih Terim yüzünden puan kaybetti'

Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Kayserispor deplasmanında Fatih Terim tartışmaları nedeniyle puan kaybettiğini söyledi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Galatasaray, Kayserispor ile 1-1 berabere kalırken, Erman Toroğlu'dan olay bir iddia geldi.

'FATİH TERİM ŞİRAZEYİ BOZDU'
Sabah Gazetesi'ndeki köşesinde maçı değerlendiren Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Kayserispor deplasmanında Fatih Terim tartışmaları nedeniyle puan kaybettiğini söyledi.

İşte o yazı:

"Galatasaray'ın bir teknik direktörü var, iyi veya kötü. Riekerink işi götürüyordu. Fatih Terim olayı çıktı, adamın şirazesi bozuldu, kimyası bozuldu. Fatih Terim, Galatasaray camiasında öyle bir hale geldi ki hani hükümetler kurulur muhalif partide iktidar partisinin kurduğu hükümete karşı bir gölge kabine kurar. Fatih Terim de aynen böyle. Galatasaray'da devamlı teknik direktörler için bir gölge teknik direktör gibi.

Hava böyle olunca bu sefer iş futbolcuya sirayet ediyor. Onun da kimyası bozuluyor. Öncelikle Galatasaray takımı fizik olarak iyi değil. İkincisi çok ağır oynuyorlar. Yan top, geri top, yan top geri top. Rakip Kayserispor, Galatasaray'a hücum ediyor. 5-6 futbolcuyla geliyor. Aynı 5-6 futbolcu kendi alanlarına dönüyor. Galatasaray'dan kimse yok. Rakip de sarı-kırmızılıları geride 10 kişiyle bekliyor. Selçuk konuşuluyor. Tamam iyi değil peki Sneijder'e ne demeli? O iyi mi? O da kötü. E bu ikili kötü olunca diğerleri zaten fazla etkili olabilecek oyuncular değiller. Bunlar etkili olmayınca top zaten hücumculara gelmiyor. Yani Galatasaray'da görüntü kötü."

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.