comScore

Erman Toroğlu: "Galatasaray 10 kişi kalmalıydı."

23 Ekim 2016, Pazar 00:03
Erman Toroğlu:

Erman Toroğlu, Galatasaray - Trabzonspor maçında Bruma'nın kırmızı kart görmesi gerektiğini söyledi. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray - Trabzonspor maçının tartışmalı pozisyonlarını A Spor'da yorumlayan Erman Toroğlu, ikinci yarıda Bruma ile Zeki Yavru arasında yaşanan pozisyonda Bruma'nın kırmızı kart görmesi gerektiğini söyledi. 

"POZİSYON NET KIRMIZI KART."
Galatasaray - Trabzonspor maçının ikinci yarısında sol kanattan gelişen Galatasaray atağında Bruma ile Zeki Yavru arasındaki pozisyonda rakibinin ayağına basan Bruma'nın kırmızı kart görmesi gerektiğini belirten Erman Toroğlu, "Net kırmızı kart. Ayağını basacağı başka alanlar da vardı. Basabilirdi. Bu pozisyonda kırmızı kart görmeliydi.. İlk harekete varım ama ikinci harekette kusura bakmayın. İkinci pozisyonda Bruma'nın sol ayağını basacağı yer var. yorumunda bulundu. 

A Spor stüdyolarında uzun süre tartışılan pozisyon hakkında Evren Turhan, Bruma'nın kasıtlı basmadığını söylerken; İlker Yağcıoğlu ise önce kasıtlı bir hareket olmadığını savunmasına rağmen pozisyonu tekrar izlediğinde "Bruma sol ayağını kısıyor. Orada alan var. Şimdi tekrar izlediğimde evet, kırmızı kart." yorumunu yaptı. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.