comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Erman Toroğlu: 'Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'ye karşı cephe yarattı'

26 Eylül 2016, Pazartesi 09:08
Erman Toroğlu: 'Aziz Yıldırım, Fenerbahçe'ye karşı cephe yarattı'

Spor yorumcusu Erman Toroğlu, Fenerbahçe yönetimi ve Aziz Yıldırım'ın sarı lacivertli kulübe cephe yarattığını dile getirdi.

FutbolArena - Fenerbahçe'nin Gaziantepspor'u 2-1 mağlup ettiği maçı yorumlayan Erman Toroğlu, sarı lacivertli yönetim ve Aziz Yıldırım ile ilgili ilginç değerlendirmelerde bulundu. Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'ye karşı yanlış beyanatlar vereerek cephe yarattığını söyleyen Toroğlu, "Fenerbahçe Yönetimi'nin ne yapıp edip seyirciye çözüm bulması gerekir" dedi.

İşte Erman Toroğlu'nun Sabah Gazetesi'ndeki köşe yazısından bir bölüm:
"SAÇMA SAPAN BEYANATLAR"

"Fenerbahçe Yönetimi'nin ne yapıp edip seyirciye çözüm bulması gerekir. Bu yönetim ve başkan bütün diğer taraftarları ve takımları Fenerbahçe'ye karşı bir cephe haline getirdiler. Aslında bunu yapmak büyük bir başarı! Kolay kolay kimse yapamaz. Hangi takım şampiyonluğa oynarsa diğer bütün takımlar onun yanında hareket edip, Fenerbahçe'ye cephe alıyorlar. Peki bu bir organize iş mi? Hayır. Bu, verilen saçma sapan beyanatlar ve ikili münasebetlerin sonucu. Olayı yalnız sahada ararsak çözemeyiz. Saha dışı da saha içine yansıyor."

 

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.