comScore

Erman Toroğlu : 'Fatih Terim'e resmen 3'lü çektirdiler'

13 Kasım 2016, Pazar 20:33
Erman Toroğlu : 'Fatih Terim'e resmen 3'lü çektirdiler'

Erman Toroğlu, Türkiye - Kosova maçının ardından Fatih Terim'e çok sert eleştirilerde bulundu. 

FutbolArena - 2018 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde Türkiye'nin, Kosova'yı 2-0 mağlup ettiği maçın ardından Erman Toroğlu ilk kez konuştu. 

A Spor'da Terim'in basın toplantısını yorumlayan Toroğlu, çok sert ifadeler kullandı:
"FATİH TERİM'E 3'LÜ ÇEKTİRDİLER."

"Madem bu kadar kolaydı da şimdiye kadar Emre neden telefon açmadı? Siz dün basın toplantısında Fatih Terim'in suratını gördünüz mü? Dayak diyen boksörler gibiydi. Hani boksör devamlı yumruk yer, molada menajeri yanında havlu sallarken 'hadi koçum iyi gidiyorsun' der ya... Fatih Terim de aynen öyleydi. Arda, Selçuk, Burak 3'lüsü Fatih Terim'e 3'lü çektirdiler resmen. Onlar şimdi 3-0 galip. Fatih Terim'in karizma yerlerde.  Bundan sonra Fatih Terim'in milli takımından bir halt olmaz. "

"SENİN ONLARI AFFETMEYE HAKKIN YOK"

Erman Toroğlu, Arda Turan, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz'ın yeniden kadroya çağrılmasıyla alakalı, "Madem bu çocuklar Türk halkından özür dilemeliydi, sen niye affettin? Özür mercihi ben değilim diyordun ya. Sen onları affedemezsin. Ben affederim. Dalga mı geçiyorsunuz ya! Madem bu 3 futbolcuyu kadroya aldın, o zaman Volkan Demirel'i niye almadın? Kimse bana hikaye anlatmasın." dedi. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)