comScore

Erman Toroğlu'ndan Lucescu'ya sert eleştiri: "Hasta mısın sen ya?"

18 Kasım 2018, Pazar 21:21
Erman Toroğlu'ndan Lucescu'ya sert eleştiri:

Erman Toroğlu, Türkiye - İsveç maçının ardından Lucescu'yu sert bir dille eleştirdi. 

FutbolArena - UEFA Uluslar Ligi'nde Milli takımın İsveç karşısında aldığı 1-0'lık mağlubiyetin ardından Erman Toroğlu, Lucescu ve Türkiye Futbol Federasyonu'nu sert bir dille eleştirdi. 

"FEDERASYON YETKİLİLERİNİN MAÇLA ALAKASI YOKMUŞ"
Türkiye - İsveç maçında protokolden bir arkadaşımı aradım. Ertesi gün bana döndü. Dedi ki, Federasyonu yetkililerinin milli maçla alakaları yok. Maçtan sonra nereye gideceklerini konuşuyorlardı. Turşular falan gelmiş hatta. 

"TFF GENEL KURUL'U DEĞİŞMELİ"

Futbolu değiştireceksek, Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurul'u değişmeli. Futbolla alakalı insanların ağırlığında olmalı. Ayrıca Kulüpler Birliği var. Hangi sistemle yürüyeceğiz? Bir şey yapmamız lazım. Hiçbir şey yapmazsak çalalım. Almanya mı olur yoksa İngiltere mi olur bilemem ama onların sistemini çalalım. Almanya ve İsviçre'nin beğenmediği futbolcuları zaten sen oynatıyorsun.

"LUCESCU TÜRK MİLLETİNE SAYGISIZLIK EDİYOR" 

Lucescu Mert Günok'un emeğine ihanet ediyor. Süper Lig'in lideri Başakşehir'in kalecisi milli takımda yok. Adam 5 gol yemiş ve milli takıma alnımıyor. Türk milletine saygısızlık ediyorsun Lucescu. Ayrıca maçta kenara bakıyorum. Oyuna müdahalesi yok. 87'de sol bek alıp sol bek oyuna sokuyor. Bir heyecan yok, çare yok. Hasta mısın sen ya?!"

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!