comScore

FutbolArena TV

Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe maçında küfür iddialarına tepki!

03 Mart 2017, Cuma 23:34

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final turu Kayserispor - Fenerbahçe maçının son dakikalarında Erman Toroğlu'nun canlı yayında küfür ettiği yönündeki iddialara Toroğlu'ndan çok sert yanıt geldi. Bu konu hakkında avukatının araştırma yaptığını ve bu terbiyesizliğin üzerine gideceğini söyleyen Toroğlu, A Haber canlı yayına bağlanarak şu açıklamaları yaptı:

Erman Toroğlu'ndan küfür haberlerine sert tepki


Kayserispor - Fenerbahçe maçının son dakikalarında canlı yayında sinkaflı küfür ettiği yönünde iddialarına Erman Toroğlu'ndan çok sert cevaplar geldi. 

"BENİM AĞZIMDAN KAÇSA SÖYLERİM"

"Valla ben görüntüyü seyredince hiçbir şey hissetmedim. Niye söyleyeyim? Biz orada maçı veriyoruz. Ender anlatıyor, ben yorum yapmıyorum. Ben maçlarda öyle çok konuşmayı da sevmem. Artık maçta skor belli, iş bitmiş. Orada ben başka bir şeyler anlatıyorum. Diyorum ki kardeşim bu maçların uzatmalarını doğru verin. 96'da bitsin, 100'de bitsin, 105'de bitsin. Eğer bu kadar süre durduysa tabi. Ben futbol seyircisi kazansın diye konuşurken yayından çıktıktan sonra alakasız şekilde bunları duyuyorum. Zaten benim ağzımdan kaçsa söylerim. İnsanız, canlı yayındır, ağzımızdan kaçabilir."

"BEN DE ONLARI BİPLETECEĞİM"

"Şimdi ben size bir şey söyleyeceğim. Bu yayında bunları bipletenleri ben bipletmeye devam edeceğim. Bu bütün siteler için avukatım araştırma yapıyor. Bunlar hakkında size bilgi vereceğim. Bunu mutlaka ortaya çıkaracağım. Böyle şeylerin üstüne gitmeyi severim. Böyle ahlaksızlık ve terbiyesizliklerin üstüne gitmeyi severim. Onlar kanunsuz biplettiler, ben kanuni bipleteceğim."

Fenerbahçe Videoları