comScore

Erman Toroğlu: 'Milli takımda Caner Erkin olmaz'

10 Eylül 2018, Pazartesi 22:40
Erman Toroğlu: 'Milli takımda Caner Erkin olmaz'

Erman Toroğlu, İsveç - Türkiye maçının ilk yarısında milli takımla ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - UEFA Uluslar Ligi İsveç - Türkiye maçının ilk yarısını A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 


İsveç - Türkiye A Spor Erman Toroğlu'nun yorumları


"MİLLİ TAKIMIN OYUNU SİNEK VIZILTISI"

Nereye paslar veriliyor? Bu oyundan bir şey çıkmaz. Milli takımın oyunu sinek vızıltısı. Adamlar 4 defa geldi. 3'ü gol pozisyonu. 1'i de gol oldu. 60'dan sonra duran toplar başlayacak. İsveç hep uzun boylu futbolculardan kurulu bir takım. Adamlar daha girmiyorlar oraya. Arkada sağlam ve kalabalık duruyorlar. 
"MİLLİ TAKIMIN OYUN ŞEKLİ YOK"

Rusya maçındaki gibi gol bulursak psikolojik olarak rahatlayabiliriz. Ancak gol bulamazsak takımın morali bulabilir. Topu gezdirebiliriz. Bizim top tekniğimiz onlardan iyi olabilir ama onların oyun tekniği bizden daha iyi. İsveç'in bir oyun şablonu var. Milli takımın oyun şekli yok. Yan top, oraya top... 

"CENK NE YAPSIN ABİ?"

Cenk diyorsunuz ama Cenk ne yapsın? Orta saha yan top yapıyor. Top gelmiyor.  Her maç farklı kadro çıkıyoruz. Nereye kadar böyle? 

"CANER ERKİN İLE OLMAZ"

Caner'ler falan olmaz. Milli takım uçağındaki olayda adam diyor ki, şimdi dövmeyelim diyor. Şimdi dövelim diyen Caner. Sen ne diyorsun abi? Milli takıma 8 futbolcu gelmedi diyor Lucescu. Zaten onlar yüzünden milli takım bu hale geldi. Kim onlar açıklasın. 

"BU OYUNCULAR ARTIK GELMEMELİ"

Adam döven, küfür eden, seyirciye bilmem neresini gösteren oyuncular artık Milli takıma gelmemeli. Bak bu genç çocuklar bana sempatik geliyor. Mücadele ediyorlar. Yarın düzgün bir hocayla da daha iyi olur.

Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!