comScore

Erkenci Kuş son bölüm tek parça full izle 23 Şubat (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı İZLE)

23 Şubat 2019, Cumartesi 23:11
Erkenci Kuş son bölüm tek parça full izle 23 Şubat (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı İZLE)

Erkenci Kuş dizisi bu akşam Star Tv ekranlarında dizi severler ile buluştu. Erkenci Kuş 31. bölüm Star Tv ekranlarında yayınlandı. Erkenci Kuş dizisini izlemek isteyen dizi severler haberimizde göz atabilir.

FutbolArena - Star Tv ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisi yeni bölümü ile bu akşam izleyicileri ile buluştu. Erkenci Kuş dizisini izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Erkenci Kuş yeni bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm izle, Erkenci Kuş Star Tv reklamsız izle seçeneklerini arıyor.


Star Tv Erkenci Kuş izle, Erkenci Kuş yeni bölüm izle


ERKENCİ KUŞ 31. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

''Can Balkanlar'daki iş teklifini kabul etmeye karar verince, Sanem daha fazla ajansta kalmak istemez ve hemen istifasını verir. Ajans çıkışı bir kaza geçirir ve hastaneye kaldırılır. Bu kaza sonucunda tanıştığı Yiğit, Sanem'den etkilenir ve ona bir iş teklifinde bulunur. Sanem teklifi düşünürken, Can da Sanem'in işten ayrılmasını geciktirmek için türlü bahaneler bulmaya çalışır. Can belli etmemeye çalışsa da Yiğit'i kıskanmıştır ama gururundan geri atım atmak istemez. Hayatlarına yeni giren Yiğit ile ilgili Can ve Sanem'i bekleyen büyük bir sürpriz vardır.''


ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM İZLE 


ERKENCİ KUŞ DİZİSİ OYUNCULARI
Demet Özdemir
Can Yaman
Öznur Serçeler
Özlem Tokaslan
Berat Yenilmez
Birand Tunca
Sevcan Yaşar
Ceren Taşçı
Cihan Ercan
Tuğçe Kumral
Anıl Çelik
Sibel Şişman
Ali Yağcı
Tuan Tunalı
Yapım: Gold Film
Yapımcı: Farut Turgut
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Ayşe Kutlu Üner


FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)