comScore

Erkenci Kuş son bölüm tek parça full izle 13 Nisan (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı İZLE)

14 Nisan 2019, Pazar 00:06
Erkenci Kuş son bölüm tek parça full izle 13 Nisan (Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı İZLE)

Star TV'de Erkenci Kuş 37. bölümü ile 13 Nisan 2019 Cumartesi akşamı ekranlara geldi. Erkenci Kuş yeni bölüm izle, Erkenci Kuş son bölüm ve Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş 37. bölümü ile 13 Nisan 2019 Cumartesi akşamı yayınlandı. Erkenci Kuş son bölümde neler yaşandı? Erkenci Kuş yeni bölüm izlemek isteyenler ve Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Erkenci Kuş dizisinin 37. Can ve Sanem evlilikle ilgili konuşmak için fırsat kollamakta fakat bir türlü başarılı olamamaktadır. Sanem amcasından destek ister fakat o da bir işe yaramaz. 
 

Erkenci Kuş son bölümde neler oldu? Erkenci Kuş 37. bölüm izle


Erkenci Kuş dizisinin son bölümünde Can ve Sanem evlenme kararı alırken, Can daha önce davranır ve kendisine düzenlenen doğum günü partinde evlenme teklifini eder. Doğum gününe katılan herkes çok şaşırır ve bu sahne karşısında duygulanır. Sanem'in cevabı evet olur. 

Erkenci Kuş dizisinin yeni bölümü olan Erkenci Kuş dizisi 37. bölümde Mahallede düzenlenen bahar şenliğine barış sağlanması için Hüma da çağrılır. Can ve Sanem'in evlilik ve nikahı konuşmak için vakit bulamazken, Sanem'in amcası devreye girer. Can olanlardan sıkılarak gizlice evlenmelerine karar verir. Can ve Sanem nikah dairesine gider ama her şey umdukları gibi gitmez. Hüma bu sırada boş durmaz ve Ceycey'den nikah hakkında bilgileri almıştır.
Yapım: Gold Film
Yapımcı: Farut Turgut
Yönetmen: Çağrı Bayrak
Senarist: Ayşe Kutlu Üner

ERKENCİ KUŞ YENİ BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>
 

 

Erkenci Kuş dizisi oyuncuları


Demet Özdemir
Can Yaman
Öznur Serçeler
Özlem Tokaslan
Berat Yenilmez
Birand Tunca
Sevcan Yaşar
Ceren Taşçı
Cihan Ercan
Tuğçe Kumral
Anıl Çelik
Sibel Şişman
Ali Yağcı
Tuan Tunalı
 

Erkenci Kuş 38. bölüm fragmanı çıktı mı? Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı


Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Erkenci Kuş 38. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Erkenci Kuş 38. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Erkenci Kuş dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Erkenci Kuş dizisi 38. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)