comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Erkan Zengin'den hakem isyanı

26 Ekim 2016, Çarşamba 12:28
Erkan Zengin'den hakem isyanı

Eskişehirspor'da Erkan Zengin TFF 1. Lig'de oynanan ve yarıda kalan Göztepe- Eskişehirspor karşılaşma hakkında açıklamalarda bulundu.  

FutbolArena - TFF 1. Lig'de yarı kalan olaylı Göztepe - Eskişehirspor karşılaşmasının yankıları sürüyor. Eskişehirspor'da Erkan Zengin yaptığı açıklamada hakeme yüklendi. Yaşanan olayların kendilerini etkilemeyeceğini söyledi
 
Erkan Zengin yaptığı açıklamada, "Göztepe maçının sonunda tünelde yaşanan her şey, görüntülerde kayıtlı. Polislerin tavrı hakkında bir şey söylemeye gerek yok. Çünkü herkes ne olduğunu biliyor. Ben hakemlerin biraz daha dikkatli olmasını istiyorum. Sadece bu maç için değil, Boluspor karşılaşması dahil, 3-4 müsabakamızı etkilediler. Biz top oynayalım, onlar da işlerini doğru yapsınlar. Böylece her şey daha güzel olur. Bu yaşanan olaylar bizi etkilemeyecek. Birlik ve beraberliğimiz daha da güçlenecek. İlerleyen haftalarda bunu göreceğiz.'' ifadelerini kullandı.
 
Göztepe karşısında oynadıklarını oyunu beğendiğini söyleyen Erkan Zengin, "Biz, takım olarak şampiyon olmayı hedefliyoruz. Bu birlik ve beraberliğe sahibiz. Bandırmaspor maçında seyircimizle beraber her şey daha güzel olacak." diye konuştu.

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.