comScore

Eskişehirspor Eskişehirspor

Erkan Zengin'den duygusal paylaşım

05 Eylül 2016, Pazartesi 13:14
Erkan Zengin'den duygusal paylaşım

Eskişehirsprlu futbolcu Erkan Zengin, Van'da şehit olan Eskişehirli Ali Doğukan Kılınç ve eski takım arkadaşı Ediz Bahtiyaroğlu ile ilgili duygusal bir açıklama yaptı.

FutbolArena - Eskişehirspor forması giyen Erkan Zengin, Eskişehirli şehit Ali Doğukan Kılınç ve Ediz Bahtiyaroğlu ile ilgili sosyal medyadan bir mesaj yayınladı. 

Van'da şehit düşen Ali Doğukan Kılınç'a Allah'tan rahmet diliyen Erkan Zengin, eski takım arkadaşı Ediz Bahtiyaroğlu'nu da ölüm yıl dönümünde unutmadı.
İşte Erkan Zengin'in mesajı:

"Başta şehidimiz Ali Doğukan Kılınç kardeşimize ve tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Ama eminim ki Türk milleti bu günleri aşarak çok iyi yerlere gelecektir. Ali kardeşimiz aynı zamanda eski Eskişehirspor tribün liderlerinden Abidin Kılınç'ın kardeşiymiş. Ailesine ve sevdiklerine başsağlığı dilemek istiyorum. Bir diğer kardeşim, arkadaşım Ediz Bahtiyaroğlu'nun bugün ölüm yıl dönümü. Acısı dün gibi içimde. Onu unutmak mümkün olmamakla birlikte anlatmak da tarif edilemezdi. Çok beyefendi ve düzgün karakterli kardeşimdi. Allah yattığı yerde dinlendirsin. Bu yüzden hem Ali hem de Ediz kardeşimizi rahmetle anarken bir kez daha Eskişehir'in, Eskişehirspor'un ve tüm ülkemizin başı sağ olsun diyorum."

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.