comScore

Erkan Yolaç öldü mü? Erkan Yolaç'a ne oldu? Erkan Yolaç hasta mı? Erkan Yolaç'ın sağlık durumu nasıl? (Erkan Yolaç kimdir, nereli kaç yaşında?)

06 Haziran 2018, Çarşamba 11:50
Erkan Yolaç öldü mü? Erkan Yolaç'a ne oldu? Erkan Yolaç hasta mı? Erkan Yolaç'ın sağlık durumu nasıl? (Erkan Yolaç kimdir, nereli kaç yaşında?)

Son dakika ünlü Erkan Yolaç'ın sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi. Erkan Yolaç'a ne oldu diye merak edenler Erkan Yolaç'ın sağlık durumu nasıl? Erkan Yolaç hastanede mi? Erkan Yolaç hasta mı? sorularına yanıt aramaya başladılar. Erkan Yolaç için ayrıca yine sosyal medya ve internet platformunda Erkan Yolaç kimdir? Erkan Yolaç nereli? Erkan Yolaç kaç yaşında? Erkan Yolaç nereli? Erkan Yolaç şu anda ne yapıyor? şeklinde arama yapanlar için Erkan Yolaç hakkında son dakika gelişmelerini haberimizde derledik. 

Erkan Yolaç hakkında son dakika haberi geldi. Erkan Yolaç'a ne oldu diye merak edenler sosyal medya ve internet ortamında Erkan Yolaç öldü mü? Erkan Yolaç hastaneye mi kaldırıldı? Erkan Yolaç'un sağlık durumu nasıl diye merak etmeye başladı. Erkan Yolaç hakkında bu tip arama yapan insanlar Erkan Yolaç'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika gelişmesine rastladı. Evet-Hayır yarışma programının unutulmaz sunucularından Erkan Yolaç'ın Amerika'da torununun doğumu için gittiği hastanede zatürre teşhisi konuldu. Peki Erkan Yolaç'ın sağlık durumu nasıl? Erkan Yolaç'ın sağlık durumunu merak edenler aynı zamanda Erkan Yolaç kimdir? Erkan Yolaç kaç yaşında? Erkan Yolaç nereli ve Erkan Yolaç şu an ne yapıyor? sorularına da yanıt aramaya başladıç Erkan Yolaç hakkında son dakika gelişmeleri haberimizde. 

Erkan Yolaç hakkında son dakika haberi! Sunucu Erkan Yolaç'ın eşi Asuman Yolaç ile birlikte 2 hafta önce gittiği hastanede zatürre teşhisi konulduğu öğrenildi. Posta'nın haberine göre, Sunucu Erkan Yolaç, eşi Asuman Yolaç'la birlikte 2 hafta önce Amerika'da yaşayan oğulları Mehmet Yolaç'ın yanına gitti. Torunlarının doğumu için oğullarını ziyarete gittiklerini belirten Asuman Yolaç,  “21 Mayıs'ta dördüncü torunumuzun doğumu için Amerika'ya geldik. Erkan, 28 Mayıs'ta grip oldu. 3 gün sonra ateşlenip bilinç kaybı yaşayınca hemen hastaneye gittik” dedi.


Peki Erkan Yolaç'ın sağlık durumu nasıl? Erkan Yolaç'ın durumu iyi mi? Erkan Yolaç şu an ne yapıyor. Erkan Yolaç'ın sağlık durumuyla ilgili son olarak eşi Asuman Yolaç açıklamalarda bulundu. Erkan Yolaç'ın sağlık durumu hakkında konuşan eşi Asuman Yolaç, "Eşime burada zatürre teşhisi konuldu. Hastaneye geldiğimiz ilk gün geçirdiği nefes alamama krizi üzerine Erkan'ı yoğun bakıma aldılar. Şu an tedavisi sürüyor." diye konuştu. 


Erkan Yolaç kimdir?


Erkan Yolaç, 24 Şubat 1935 tarihinde Kırklareli ilinin Babaeski ilçesine bağlı bir kasaba olan Alpullu Şeker Fabrikası'nın revirinde doğmuştur. Annesi Hikmet Hanım, babası Mehmet Yolaç Edirne'lidir. Babası zamanında Bulgaristan Sofya'dan göç etmiştir. 6 yaşındayken istanbul'a taşınmışlar. Faik adında bir kardeşi vardır. Bir sene Saint Joseph lisesinde okudu, sınıfta kalınca Fenerbahçe Stadı'nın yanındaki, sonradan Kenan Evren Lisesi olan okulda devam etti. Babasının işi nedeniyle 1951'de Karabük'e taşınınca Kastamonu Lisesi'nde yatılı olarak okudu. 1951 yılında babası öldü. Babasının bir arkadaşı sayesinde Belediye Fen Dairesi'ne işe başladı. Belediye mikrofonundan bir gün ona duyuru okuttular. Belediye reisi, beğenince “Hep o okusun” demiş, böylece ilk sunuculuğu başladı. Bir yandan da tabelacılık yaptı. Zor da olsa liseyi bitirdi.

AYRINTILI BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.