comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Erkan Sözeri: "Sistem karmaşası yaşıyoruz!"

18 Eylül 2016, Pazar 00:01
Erkan Sözeri:

Adana Demirspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri "Sistem oturtamadık" dedi.

FutbolArena - Türkiye 1. Ligi'nin 4.haftasında sahasında Altınordu ile 2-2 berabere kalan Adana Demirspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri takımının saha içerisinde sistem karmaşası yaşadığını söyledi.

Henüz bir sistem oturtamadıklarını belirten Erkan Sözeri “Hala bir sistem kargaşası yaşıyoruz, daha oturtamadık. Antrenmanda kapris yapan hiçbir oyuncu bende kadroya giremez” ifadelerini kullandı.
"KAPRİS YAPAN KADROYA GİREMEZ"

Taraftarlarına galibiyeti hediye edemedikleri için üzgün olduğunu belirten Erkan Sözeri “Maça iyi başladık; sonunu getiremedik ama golü erken bulduk. Maçtan önce yaptığımız analizlerde rakibimizin bu ligin en çok koşan takımlardan biri olduğunu, başkanlarının yaptığı açıklamadan dolayı ekstra motive olacaklarını biliyorduk. Bugün gerçekten de çok koştu Altınordu. Biz biraz dağınıktık. Bize yakışmayan bir futbol oldu diyebilirim. Bizim tahmin etmediğimizin ötesinde bir futbol oynadık yapacak bir şey yok. İçerideki maçları kazanmak lazım ama maalesef kazanamadık. Seyircimizin de güzel bir desteği vardı ama maalesef onlara layık, güzel bir sonuç elde edemedik. Uzun soluklu bir maraton ama bunu Balıkesir deplasmanında telafi etmek istiyoruz '' ifadelerini kullandı.

Takım içerisinde henüz bir sistem oturtamadıklarını ve bunun sıkıntısını yaşadıklarını itiraf eden Adana Demirspor teknik direktörü Erkan Sözeri ''Bugün memnun değilim. Hala bir sistem kargaşası yaşıyoruz, daha oturtamadık. Yapacak bir şey yok; daha çok çalışacağız, daha çok tekrar yapacağız antrenmanlarda ve bu hataları en aza indirgeyeceğiz. Kendi sahamızda 2 gol yemek bize yakışmadı açıkçası. İkinci yarıda maçı kaybedebilirdik de. Kupadaki hedefimiz ise gidebildiğimiz yere kadar gitmek. Antrenmanda kapris yapan hiçbir oyuncu bende kadroya giremez.” şeklinde konuştu.

FutbolArena haber turu (22 Mart 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.