comScore

Adana Demirspor Adana Demirspor

Erkan Sözeri: "Hiçbir oyuncumla problemim yok"

20 Eylül 2016, Salı 14:50
Erkan Sözeri:

Türkiye 1.lig ekiplerinden Adana Demirspor teknik direktörü Erkan Sözeri gündeme dair açıklamalarda bulundu. Sözeri hiçbir oyuncusu ile problemi olmadığını belirtirken Alınordu karşılaşması sonrası yaptığı açıklamaların abartıldığını söyledi.

FutbolArena - Erkan Sözeri ‘'Hiçbir oyuncuyla benim problemim yok ve bu olay da çok büyütüldü. Kamuoyunu ve camiamızı fazla da meşgul etmemek lazım. Ben de her oyuncu çalıştığı zaman formayı giyer. Onur da başka oyuncum da çalıştığı zaman bu şanlı formayı giymeye aday. Bütün oyuncularıma eşit mesafedeyim. Bu olayı da bir daha açmamak üzere burada kapatalım'' şeklinde konuştu.

"ADANA DEMİRSPOR'U ZİRVEYE TAŞIYACAĞIZ"
Türkiye 1.ligin zorlu bir lig olduğunu her fırsatta dile getiren Adana Demirspor teknik direktörü Erkan Sözeri ‘'Kazansaydık çok önemli bir avantajımız olacaktı tabi ama çok istedik maalesef olmadı. İyi mücadele ettik, iyi bir koşu kalitesi gösterdik ama dağınık oynadık. Ama toparlayacağız ve bunun çözümü bende. Kimse merak etmesin, bu taşları bu sistemi eninde sonunda oturtacağız. Biz de bir an önce olsun istiyoruz ama futbolun doğasında bunlar var. Diğer takımlarda bunu yaşıyor. Yeni takımın bazı şeyleri oturtması kolay olmuyor. Antrenmanlarda daha çok tekrar yapıp daha çok çalışacağız. Bunları çözdükten sonra daha iyi sonuç alacağız. Biz iyi bir takımız ve ben oyuncularımdan memnunum. Altınordu maçında kaybettiğimiz 2 puan bizim için önemliydi. Tabii ki çok üzgünüz, bu puan kayıplarını Balıkesirspor deplasmanında telafi edeceğiz. Antrenmanlarda daha çok çalışacağız ve bu takımı hak ettiği zirveye taşıyacağız. Bunun için 8. haftaya kadar taşların yerine oturması lazım'' diye konuştu. 
 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.