comScore

FutbolArena TV

Ergin Ataman'dan küfür eden taraftarlara cevap!

31 Mart 2017, Cuma 22:19

FutbolArena - Galatasaray Odeabank Antrenörü Ergin Ataman, Euroleague'de 80-103 kaybedilen Baskonia maçının ardından açıklamalarda bulundu. 

Ergin Ataman'dan Galatasaray - Baskonia maçı sonrası flaş açıklama


Taraftarların tepkisine de değinen Ataman, kulübün bu akşam resmi açıklama yapacağını söyledi. 

"KIRILMA ANLARINDA FIRSATLARI DEĞERLENDİREMEDİK"

"Kazanmayı çok istiyorduk. Son haftalarda iyi galibiyetlerimiz vardı. Bunu da sürdürmek istiyorduk ama olmadı. Maça iyi başlayamadık. Maçın başında çeşitli sebeplerden dolayı konsantrasyonumuz dağıldı. Baskonia da önemli bir hedefle buraya geldi ve çok iyi oynadılar. "İlk devre savunmada direnci ortaya koyamadık. İkinci yarının başında sadece ciddi direnç koyduk. Kırılma noktalarında fırsatları değerlendiremedik."

"TEMİZ TOPLUM, TEMİZ SPOR MÜCADELESİNE DEVAM EDECEĞİM"

"Gerekli açıklamaları kulübümüz bu akşam yapacaktır. Öyle bir duyum aldım. Aslında konuşulacak çok şey var. Yıllardır sportif başarının dışında her platformda temiz toplum, temiz spor mücadelesi veriyorum. Bu çabam artarak devam edecektir." 

ERGİN ATAMAN'A TEZAHÜRAT SÜRDÜ!

Galatsaaray taraftarları Ergin Ataman'ın soyunma odasına gitmesinin ardından "Ergin pabucu çık dışarıya oynayalım." diye bağırırken, tribünler bu sırada ikiye bölündü. 

Ergin Ataman ile son dönemde büyük gerginlik yaşayan ultrAslan, Ataman'ı protesto ederken maçı izleyen diğer taraftarlar ise ultrAslan'a tepki gösterdi.

ERGİN ATAMAN YENİDEN SALONA GELDİ

Galatasaray Odeabank Antrenörü Ergin Ataman maçtaki ilk molanın ardından yeniden benchteki yerine geldi. Ancak Ataman'ın geri dönüşüyle birlikte salonda tansiyon yükseldi. Maçta ultrAslan taraftar grubu "Ergin Ataman istifa" diye bağırırken birçok Galatasaraylı taraftar da Ergin Ataman lehine tezahüratta bulundu. 

Galatasaray Videoları