comScore

Galatasaray Galatasaray

Ergin Ataman'dan Fenerbahçe ve Obradovic itirafı - Galatasaray Haberleri

09 Mayıs 2016, Pazartesi 17:07
Ergin Ataman'dan Fenerbahçe ve Obradovic itirafı - Galatasaray Haberleri

Galatasaray Odeabank Antrenörü Ergin Ataman, A Spor'da katıldığı bir programda önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Galatasaray Odeabank Antrenörü Ergin Ataman, A Spor'da katıldığı bir programda Fenerbahçe'nin Euroleague şampiyonu olması halinde gurur duyacağını söylerken, Galatasaray Odeabank'ın yeni sezonla ilgili yol haritasını açıkladı. 
 
269657-haber


Ergin Ataman'dan Obradovic ve Fenerbahçe itirafı


Aydın Örs'ün yanında yardımcılık yaparken Obradovic'i örnek aldığını söyleyen Ergin Ataman, "Diğer başka isimler de var. Hepsini kendime örnek alırım. Obradovic de buna dahil. Ben Fenerbahçe'nin de Euroleague şampiyonu olmasını isterim ve bundan gurur duyarım. Çünkü Türkiye'nin, Avrupa'da milli takım dışında piyasası yok.
 
269713-haber

Gelecek yıl da Galatasaray futbol takımının Avrupa'da olmayacak olmasıyla ilgili konuşan Ataman, "Galatasaray'ın yeni sezonda Avrupa'daki vitrini Galatasaray Erkek Basketbol takımı olacak. Biz futbolun parasıyla geçinmek istemiyoruz ve ben başkan olsam Euroleague'de şampiyon olacak bir takım kurardım. Çünkü Galatasaray, Avrupa'da Türkiye'nin en büyük markası. Bakın bu sezon Abdi İpekçi'de NBA takımı gibi oynadık. Kombine fiyatlarını duyunca ben de şaşırdım. Açıkçası 20 milyon taraftarı olan bir kulübün basketbol ekonomisinin olması gerektiğini düşünüyorum" şeklinde konuştu. 
 

Ergin Ataman ile Can Topsakal arasında sorun mu var?


Ataman son olarak CanTopsakal ile arasında "Kendisini göndermek istediği" iddialarına açıklık getirirken, Can Topsakal ile aramızda hiçbir sorun olmadı. Bu iddialar asılsızdır" yanıtını verdi. 

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!