comScore

Eren Erdem neden gözaltına alındı? Eren Erdem CHP Milletvekili'ne ne oldu? (Eren Erdem kimdir, nereli, kaç yaşında?)

29 Haziran 2018, Cuma 02:32
Eren Erdem neden gözaltına alındı? Eren Erdem CHP Milletvekili'ne ne oldu? (Eren Erdem kimdir, nereli, kaç yaşında?)

Eren Erdem'de son dakika gelişmesi! CHP Milletvekili Eren Erdem kendisine ait sosyal medya hesabından gözaltına alındığını duyurdu. Peki Eren Erdem neden gözaltına alındı? Eren Erdem'in gözaltına alınma sebebi ve Eren Erdem kimdir? sorusuna yanıt arayanlar için son dakika Eren Erdem gelişmelerini Eren Erdem hakkında hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 

Son dakika! CHP Milletvekili Eren Erdem gözaltına alındı. Eren Erdem gözaltına alındığını kendisine ait sosyal medya hesabından duyurdu. Peki Eren Erdem neden gözaltına alındı? Eren Erdem hakkında son dakika gelişmelerine Eren Erdem için hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 


Eren Erdem son dakika haberleri (Eren Erdem neden gözaltına alındı?)


Eren Erdem kendisine ait twitter hesabından yaptığı açıklamada, An itibariyle gözaltına alındım. Gerekçemi bilmiyorum. Polisler tarafından evimin önünden gözaltına alındım. Kamuoyunun bilgisine sunarım" ifadelerini kullandı. 

Öte yandan Eren Erdem'in neden gözaltına alındığını merak edenler için Haberdar gazetesinden Said Sefa flaş bir paylaşımda bulundu. Eren Erdem'in gözaltına alınması sonrasında Eren Erdem neden gözaltına alındı sorusuna yanıt araynalar için Eren Erdem hakkında gazeteci Said Sefa şu ifadeleri kullandı:

Eren Erdem gözaltına alınmış.
Yanılmayı çok isterim ama Eren Erdem'in tutuklanacağını düşünüyorum.
Işid'e verilen destekleri zamanında en çok dillendiren kişiydi. (Bu alana değinip de hapse atılmayan kalmadı)


Eren Erdem kimdir?


Eren Erdem 14 Ağustos 1986'da Fatih, İstanbul'da doğmuştur. Türk siyasetçi ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekilidir. Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde CHP milletvekili olarak meclise giren Erdem, üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır. 14 Ağustos 1986 senesinde dünyaya gelen Eren Erdem doğma büyme Fatih, İstanbulludur. Türk siyasetçi ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekili. Haziran 2015 ve Kasım 2015 Türkiye genel seçimleri'nde CHP milletvekili olarak meclise giren Erdem, üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır.

EREN ERDEN SON DAKİKA GELİŞMELERİ

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"