comScore

Eren Eğilmez kimdir, Habertürk Gerçek Fikri programı? Eren Eğilmez ne iş yapıyor?

09 Ekim 2018, Salı 16:29
Eren Eğilmez kimdir, Habertürk Gerçek Fikri programı? Eren Eğilmez ne iş yapıyor?

Eren Eğilmez kimdir, kaç yaşında? Eren Eğilmez ne iş yapıyor? Eren Eğilmez nereli? Eren Eğilmez twitter hesbaı nedir? Eren Eğilmezhangi programları sunuyor? Eren Eğilmez hakkında tüm bilgiler haberimizde.

Eren Eğilmez kimdir, kaç yaşında? Eren Eğilmez nereli? Eren Eğilmez ne iş yapıyor? Eren Eğilmez Habertürk kanalında hangi programı yapıyor? Eren Eğilmez, Habertürk kanalında yeni bir programa başlayacak. Eren Eğilmez'in programı hangi gün saat kaçta gibi bilgiler haberimizde. 
 

Eren Eğilmez kimdir, kaç yaşında? Eren Eğilmez programı Habertürk


Gazeteci ve televizyoncu olan Eren Eğilmez daha önce Sky Türk kanalında da çalışmıştı. Eren Eğilmez programı Habeertürk kanalında başlayacak. Habertürk TV'de yayınlanacak Eren Eğilmez'in programı merak ediliyor. Eren Eğilmez daha önce Fadime Özkan ile Kayda Geçsin adlı programı hazırlayıp sunmuştu.

2016 yılında Habertürk kanalında Haber Programları Koordinatörlüğü görevine getirilen Eren Eğilmez, kanalda prime time programlardan sorumlu yönetici olarak görev aldı. Eren Eğilmez Habertürk'teki yeni programını Kübra Par ile birlikte sunacak.
EREN EĞİLMEZ TWITTER >>

FutbolArena Transfer Arenası (20 Temmuz 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.