comScore

Galatasaray Galatasaray

Eren Derdiyok'un Galatasaray'a transfer öyküsü

18 Eylül 2016, Pazar 10:16
Eren Derdiyok'un Galatasaray'a transfer öyküsü

Beşiktaş, Kasımpaşa ile anlaşma noktasına geldi. Eren'in istediği yıllık ücret siyah-beyazlı takıma yüksek gelince devreye Galatasaray girdi ve 4 milyon Euro ödeyip, golcü oyuncuyu transfer etti.

FutbolArena - Galatasaray yeni golcüsü Eren Derdiyok ile hücumdaki sıkıntılarını giderdi. Golcü futbolcu ligin ilk dört haftasında attığı 4 golle sarı-kırmızılı takımın 10 puana oluşmasında önemli rol oynadı. Eren'in Galatasaray'a transferiyse oldukça sancılı oldu. Beşiktaş'a gitmek üzere olan Eren, Galatasaray'a transfer oldu. Hatta Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş bu duruma isyan etti..

BEŞİKTAŞ VAZGEÇTİ GALATASARAY DEVREYE GİRDİ
Galatasaray'da fark yaratan Eren Derdiyok'un transferi oldukça sancılı oldu. Gomez, Beşiktaş'tan gidince siyah-beyazlı yönetim Şenol Güneş'in çok istediği Eren Derdiyok'a yöneldi. Beşiktaş, Kasımpaşa ile anlaşma noktasına geldi. Eren'in istediği yüksek ücretse siyah-beyazlı takıma yüksek geldi. Beşiktaş transferde geri adım atınca Galatasaray devreye girdi. Transfer döneminde FutbolArena'nın adım adım okuyucularına aktardığı bu sürecin ardından Galatasaray, Eren'i almayı başardı. Kasımpaşa 6 istedi Galatasaray 4 milyon Euro, 2,1 milyon Euro da Eren'e verip, golcü oyuncuyu transfer etti.

ŞENOL GÜNEŞ İSYAN ETTİ!

Eren'in Galatasaray'a gidişi Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'i adeta isyan etti. Eren'i Bayer Leverkusen forması giydiği günden beri isteyen Şenol Güneş, oyuncunun Galatasaray'a transferi nedeniyle yönetime sitem etmişti.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.