comScore

Kasımpaşa Kasımpaşa

Eren Derdiyok'u transfer etmek isteyen takımlar - Kasımpaşa Haberleri

06 Nisan 2016, Çarşamba 09:24
Eren Derdiyok'u transfer etmek isteyen takımlar - Kasımpaşa Haberleri

Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, Radyospor'da Beşiktaş galibiyeti sonrası iddialara sert çıktı. Eren Derdiyok'a gelen transfer teklifini açıkladı.

FutbolArena - Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, Beşiktaş galibiyeti sonrası konuşulanlara isyan etti! 

Öksüz, Eren Derdiyok'a gelen transfer teklifi hakkında da konuştu.

Beşiktaş galibiyeti sonrası özellikle sosyal medyada  “Kasımpaşa, Fenerbahçe maçına göre Beşiktaş maçına daha çok asıldı. Eren Derdiyok, Fenerbahçe ile anlaştı gelecek sezon sarı-larcivertli takıma transfer olacak. Bu maça Kasımpaşa özel pirim verdi” en çok üzerinde durulan konulardı. 

İddialara sert çıkan Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz şunları söyledi:
 

255116-haber
 

Hilmi Öksüz'den Beşiktaş yorumu

 

“Bizim galibiyete ihtiyacımız vardı. Kimsenin hedefi bizi ilgilendirmiyor. Uzun süredir sakatlılar ve cezalılar nedeniyle maçlara tam kadro çıkamıyorduk. İlk kez Beşiktaş maçına tam kadro çıktık, iyi oynadık ve kazandık. Konuşulanlar deli saçması” dedi
 

Fenerbahçe, Eren Derdiyok'u istedi mi?

 

“Devre arasında Fenerbahçe'den Eren için teklif gelmedi. Eren'in bizimle 1 yıl daha sözleşmesi var. Yeni sezon için herhangi bir teklif almadık. Devre arasında Eren'i isteyen takımlar Galatasaray ve Trabzonspor oldu”
 

254946-haber
 

Kasımpaşa'da Beşiktaş maçına özel prim verildi mi?

 

“Beşiktaş maçına özel pirim vermedik. Hiç bir maç için böyle bir uygulamamız yok. Sezon başında belirtilen pirim uygulaması neyse Beşiktaş maçı galibiyetine de o verilecek”


BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!