comScore

Galatasaray Galatasaray

Eren Derdiyok izin gününde çalışıyor

20 Eylül 2016, Salı 09:24
Eren Derdiyok izin gününde çalışıyor

Bu hafta gündeme damga vuran isim tartışmasız Eren Derdiyok idi. Attığı mükemmel röveşata golü ile Avrupa basınının da manşetlerine taşıdığı Eren Derdiyok, dün de soluğu Florya Metin Oktay Tesislerinde aldı.

FutbolArena - Galatasaray takımı izinli olsa da yakaladığı üstün başarıya rağmen Eren Derdiyok, her zaman olduğu gibi Florya'da güne başladı.

Riekerink'in izni ile arkadaşları tatil yaparken Eren Derdiyok, Florya'ya gidip tedavisini oldu ve masajını yaptırdı.
G.Saray forması ile 4 maçta 4 gole imza atan Eren için Riekerink ve ekibinin görüşü de belli. Hollandalı teknik adam,yardımcıları ve tüm Florya ekibi aynı görüşte: “ Bu daha başlangıç. Eren Derdiyok, Galatasaray'da çok iş yapar. Ve başarılı olur” Bunun nedeni ise Florya'da şöyle sıralanıyor

KENDİNE ÇOK İYİ BAKIYOR

1- Kariyerinde, geçmişte ciddi sakatlıklar geçirdiği için Eren Derdiyok kendine çok iyi bakıyor. İzin günlerinde dahi soluğu Florya'da alıyor.

2- Dün de olmak üzere izin günlerinde de Florya Metin Oktay Tesislerinde, gelip her gün tedavi ve masaj yaptırıyor. Kendine çok iyi bakıyor.

3- Çalışmayı çok seviyor. Antrenmanlardan sonra özel olarak ekstra idmanlar yapıyor. Partnerleri ise çalışmak isteyen oyunculara göre değişiyor. Ekstra antrenman yapmak için başka bir arkadaşı kalmazsa Riekerink'in teknik ekibi ile özel çalışma yapıyor. Özellikle orta şut sonuçlandırma adını verdikleri antrenman üzerinde çalışıyor

4- Ilımlı ve tesislerde kimseye zorluk çıkarmıyor. Gerçek bir profesyonel ve özel hayatında düzgün yaşıyor. Vaktini yeni doğan küçük kızı ve ailesi ile geçiriyor. Tesislere yakın olmak adına Basınköy-Florya semtine taşındı

5- Eren Derdiyok, profesyonelliğin dışında Galatasaray'a da gönül veren bir oyuncu olarak belirtiliyor. Galatasaray'da yöneticiler ve antrenörleri dahil, herkese Eren'in söylediği bir şey var “ Bu formaya 8 yıl geç kavuştum. Galatasaray'a gelmek için çok bekledim. Değerini biliyorum” ifadesini kullanıyor.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.