comScore

Galatasaray Galatasaray

Eren Derdiyok için müthiş iddia

27 Eylül 2016, Salı 09:32
Eren Derdiyok için müthiş iddia

Galatasaray'ın yıldızı Eren Derdiyok için eski hocası Rıza Çalımbay'dan iddialı bir yorum geldi.

FutbolArena - Galatasaray'da ligde 5 haftada 5 gol atan Eren Derdiyok için Kasımpaşa'dan eski hocası olan Rıza Çalımbay iddialı yorumlarda bulundu. Tecrübeli teknik adam, Eren Derdiyok'un bu sezon ligde en az 25 gol atacağını söyledi.

"EREN ZİRVE YAPAR"
Vatan'a konuşan Rıza Çalımbay, "Eren'in en büyük silahı motivasyon. Takım arkadaşları, yöneticiler ve taraftarlar Eren'i iyi motive ederlerse zirve yapar. Taraftardan tepki görüp yuhalanırsa dibe vurur. Duygusaldır.  Antrenmanların en çok çalışan ve disiplinli oyuncusudur. Ben nasılsa direkt 11 oynuyorum diye antrenmanlarda çalışmamazlık yapmaz. Ayrıca ideal bir santrforda bulunan yetenekler Eren Derdiyok'ta vardır. Defans arkasına atılan toplarda çok çabuktur.
 
Sağ ayağını kullandığı kadar sol ayağını etkili kullanamıyor ama yine de soluyla da gol vuruşları yapabiliyor. Daha genç ve uzun yıllar G.Saray'a hizmet edecek bir oyuncu. G.Saray ona verdiği paraya hiç üzülmesin, en az iki yıl içinde çok talipleri olacaktır ve G.Saray'a çok para kazandıracaktır" ifadelerini kullandı.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.