comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Ercan Güven: 'Aziz Yıldırım'dan kurtulmak FETÖ haklarını sıfırlamaz mı?'

22 Ekim 2016, Cumartesi 13:02
Ercan Güven: 'Aziz Yıldırım'dan kurtulmak FETÖ haklarını sıfırlamaz mı?'

“Sonuçta Fenerbahçe bu; bir iki lig galibiyeti falan derken toparlanır.  Fetö yüzünden hapis yatmış Aziz Yıldırım'dan kurtulmak, Fenerbahçe'nin tüm hak ve taleplerini sıfırlamak anlamına gelmez mi?”

FutbolArena - Fenerbahçe'de  hedefte olan isim Aziz Yıldırım. Futbolda üst üste gelen sonuçlar sonrası Aziz Yıldırım “istifa” sesleri bitmiyor. Milliyet Yazarı Ercan Güven'se “Fetö yüzünden hapis yatmış Aziz Yıldırım'dan kurtulmak, Fenerbahçe'nin tüm hak ve taleplerini sıfırlamak anlamına gelmez mi?” diye sordu.

Ercan Güven, Milliyet'teki yazısında şu ifadeleri kullandı: 

“Aziz Yıldırım benim akrabam değil... İster gitsin, ister kalsın... Ama Fetö hesaplaşmasının olanca hızıyla sürdüğü ve zarar görenlerin hak talep ettiği şu süreçte, Fetö yüzünden hapis yatmış Aziz Yıldırım'dan kurtulmak, Fenerbahçe'nin tüm hak ve taleplerini sıfırlamak anlamına gelmez mi?

Peki, kızgınlar, kırgınlar tamamen mi haksızlar?

Hayır... Fenerbahçe'de bir tuhaflık var. Travma sonrası stres bozukluğu gibi. Bakın; yarın Beşiktaş takımını alıp üzerine Fenerbahçe forması giydirseniz, büyük bir ihtimalle aynı sonuçlar çıkar sahada. Teknik direktör “bunlar yeteneksiz” der, taraftar “Aziz Yıldırım mahvetti”!

Enseyi karartmasın Fenerbahçeliler...

Sonuçta Fenerbahçe bu; bir iki lig galibiyeti falan derken toparlanır. 

Muhtemelen şampiyonluk gider. 

Lakin daha sezon başında yazdığım gibi, bu sezon şampiyonluk değil kumpas yüzünden Fenerbahçe'nin maddi manevi zararlarının telafi senesi...

Bari bunu kaçırmasın başkan-tek nik heyet-futbolcular ile taraftar el ele…”

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.