comScore

Enver Yılmaz istifa mı etti? Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın istifası doğru mu? (Enver Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?)

14 Eylül 2018, Cuma 14:58
Enver Yılmaz istifa mı etti? Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın istifası doğru mu? (Enver Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında?)

Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz istifa mı etti? Enver Yılmaz'ın istifa ettiği yönündeki iddialar gündeme bomba gibi düşerken, internet ortamında Enver Yılmaz ile ilgili arama yapanlar Enver Yılmaz istifa mı etti ve Enver Yılmaz'ın istifası mı istendi? sorusuna yanıt aramaya başladı. 

FutbolArena - Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın istifası istendiği iddiası gündeme bomba gibi düştü. Bu gelişmenin ardından vatandaşlar Enver Yılmaz istifa mı etti? Enver Yılmaz neden istifa etti? Enver Yılmaz'nın istifası mı istendi? Ordu haber Enver Yılmaz istifa son dakika ve Ordu Belediye Başkanı görevden alındı mı? gelişmelerine dair tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. 
 

Enver Yılmaz kimdir? (Ordu haber Enver Yılmaz)


AK Parti Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 20 Mart 1970 yılında Ordu'da doğdu. İlkokula, Aydınlar Köyü İlkokulu'nda başladı ve eğitimini H. Suphi Tanrıöver Ortaokulu'nda ve Ordu Lisesi'nde sürdürdü. 1988 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde lisans eğitimini 1992 yılında tamamladı.

Peki Enver Yılmaz istifa etti mi? Enver Yılmaz'ın istifası istendi mi? Enver Yılmaz'ın istifası neden istendi? Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın istifasıyla ilgili tüm gelişmeler haberimizde. AK Parti Genel Merkezindeki toplantıların ardından istifası istenen AK Parti Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ın istifa etmediği ve twitter üzerinden de Numan Kurtulmuş'a yönelik paylaşımlar yaptığı iddia edildi. Yaptığı paylaşımları bir süre sonra sildiği de iddialar arasında.


Enver Yılmaz istifa mı etti? (Ordu Belediye Başkanı Enver Yılmaz)


Öte yandan Sputnik Türkiye'nin haberine göre, Daha önce de Yılmaz, Emniyet Müdürü Suat Çelik ile Ordu'nun Aybastı İlçesi'nde katıldığı Perşembe Yaylası Şenlikleri'nde, protokol bölümünde arbede yaşamıştı. Yaşanan olayın ardından da Yılmaz'ın görevden alınacağı iddia edilmiş, Erdoğan'la görüşmesinin ardından ise görevde kalmaya devam ettiği ileri sürülmüştü.
ENVER YILMAZ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Turu (18 Haziran 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.