comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'ten taraftar yorumu

10 Eylül 2016, Cumartesi 23:55
Şenol Güneş'ten taraftar yorumu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, taraftarlarını övdü.

FutbolArena - Beşiktaş'ın Karabükspor galibiyetinin ardından kameraların karşısına geçen Şenol Güneş, taraftarı ve oyuncularını övdü. "Taraftarımız bize itici bir güç oluyor ve oyuncularımız da çok iştahlıydı" diyen Güneş, "Taraftarımızla birlikte neler yapabileceğimizi yine gösterdik" dedi.

İyi savunma yapan ve hızlı hücuma çıkabilen bir rakibe karşı oynadıklarını da dile getiren Güneş, "Galibiyeti hakettik" yorumunda bulundu.
Şenol Güneş sözlerinin devamında "Futbol oynandıkça eleştiriler olacaktır. Baskılı, pozisyon üreten, rakibi sahasına sokmayan takımdık. Golden sonra dikkat dağınıklığı oyunumuzu etkiledi. Fizik gücü iyi olan bir takıma karşı oynadık. Rakibin çıkışları iyiydi. Eksiklerimize rağmen kazanması gereken takım bizdik. Oyunculara teşekkür ediyorum. Kadroda 24 oyuncumuz var. Hepsi önemli ve değerli. Burada bulunma sebepleri takıma katkı sağlamak. Puan kaybı yapmadan gitmek istiyoruz." dedi.
Şenol Güneş Benfica maçı ile ilgili olarak da "Dinlenme süresini iyi kullanmış oyuncularımı Benfica karşısında kullanacağım." dedi.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.