comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'in Hapoel Beer Sheva maçı sonrası dikkat çektiği detay

24 Şubat 2017, Cuma 01:37
Şenol Güneş'in Hapoel Beer Sheva maçı sonrası dikkat çektiği detay

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Hapoel Beer Sheva maçı sonrasında konuştu. 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Hapoel Beer Sheva karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Turu geçtikleri için mutlu olduğunu söyleyen tecrübeli teknik adam eksiklere de değindi. 

"TARAFTARIMIZ OLAĞANÜSTÜYDÜ"
"Turu geçtiğimiz için oyuncularımı tebrik ediyorum. Taraftarımız da her zaman ki gibi olağanüstüydü. İki maçın sonucunda turu geçmek istiyorduk. Bunu başardık, mutluyuz. İki maçı da kazanmak istiyorduk ve bunu başardık.

"EKSİKLERİMİZİ GÖRDÜK"

"Biz her maçı kazanmak için oynayacağız. Bugün de eksiklerimiz vardı. Onları görmemiz için güzel oldu."

"BİZ BU ALGIYI YIKMAYA ÇALIŞTIK."

Hapoel Beer Sheva'nın rövanş maçında herhangi bir korku etkisi yaptı mı sorusuna yanıt veren Şenol Güneş, "Korku yoktu ama tedbirli olduk. Rakibimizi ciddiye aldık. Maçta pozisyonlar verdik ama herhangi bir korku yoktu. Kompakt oynayan, hızlı hücumlarda etkili olan bir takımdı. Bizim top kayıplarımız da bunda etkili oldu. Beer Sheva'nın grup maçlarına baktığımız zaman ne kadar etkili olduğunu gördük. Sadece rakibin ismine bakarak küçümseyenler oldu ama biz bu algıyı yıkmaya çalıştık. Tabi ki derbi maçının da psikolojik etkisi vardı." diye konuştu. 

ŞENOL GÜNEŞ'TEN GALATASARAY DERBİ AÇIKLAMASI

"Galatasaray gibi büyük bir camia ve iyi bir takımla oynayacağız. Bütün oyuncuları, hocası ve yönetimi gayet başarılı, gayet iyi işler yapıyorlar. Biz de kendi takımımızı temsilen oraya çıkacağız. Sonuçtan ziyade oyun olarak en iyisini yapmaya oraya çıkacağız. Umarım oyunumuzun hakkını alırız derbide."
 

Şenol Güneş Beşiktaş'la sözleşme yenileyecek mi?


Beşiktaş - Hapoel Beer Sheva maçının ardından düzenlenen basın toplantısında Şenol Güneş kendisine son olarak "Sezon sonunda sözleşme yenileyecek misiniz?" şeklindeki soruya kısa ve net bir cevap verdi. Tecrübeli teknik adam, "Ben Beşiktaş'ı, Beşiktaş camiası da beni çok seviyor. Sözleşmenin bir önemi yok." diye yanıt verdi.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)