comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Şenol Güneş'in Fenerbahçe kabusu

05 Şubat 2017, Pazar 22:46
Şenol Güneş'in Fenerbahçe kabusu

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe'ye karşı diş geçiremiyor.

FutbolArena - Türkiye Kupası son 16 turu maçında Beşiktaş sahasında ağırladığı Fenerbahçe'ye 1-0 yenildi ve Şenol Güneş kariyerinde bir Fenerbahçe maçı daha kaybetti. 

Şenol Güneş, kariyerinde en çok yenildiği takımlardan biri olan Fenerbahçe'ye karşı 42 maça çıktı. 
ŞENOL GÜNEŞ'İN FENERBAHÇE KARNESİ

Farklı takımların başında Fenerbahçe'ye karşı 42 maça çıkan Şenol Güneş bu maçların sadece 8'inde galibiyet alabildi. 10 maçta Fenerbahçe ile berabere kalan Güneş, 24 maçtan ise mağlubiyetle ayrıldı.


 

Beşiktaş - Fenerbahçe devre arasında Şenol Güneş, Tosic, Marcelo, Skrtel ve Van Persie kavgası


Ziraat Türkiye Kupası Beşiktaş - Fenerbahçe maçının devre arasında iki takım futbolcuları dışında çıkan kavganın yanı sıra Şenol Güneş de oldukça sinirlendi. 

TRT Spor muhabiri Yusuf Mertol'un aktardığı bilgiye göre; Fenerbahçe içeri girerken Şenol Güneş, Robin Van Persie'nin yanıan gitmek istedi ve ona sinirle bağırmaya başlayınca Kjaer araya girdi. Şenol Güneş de ardından Kjaer'in boğazını sıktı. Ardından koridorda Marcelo, Skrtel'e kafa attı. Gördüğü kırmızı kartın ardından ilk yarının bitimine doğru koridarda Van Persie'yi bekleyen Tosic, Hollandalı futbolcuya saldırmak isteyince polis araya girdi ve oratlık karıştı. Tosic'i daha sonra soyunma odasına güçlükle götürdüler. 


Şenol Güneş Kjaer kavgası 


Şenol Güneş, Kjaer ile yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren yardımcısı Tamer Tuna'yı da kenara itti. Şenol Güneş bu anlarda Simon Kjaer'in yanağını tutarken Volkan Demirel olayın yaşandığı yere gelerek ortamı sakinleştirmek istedi.

Yardımıcı Tamer Tuna'nın da Volkan Demirel ile tartıştığını gören Şenol Güneş, bu sefer bu alanı sakinleştirmek için harekete geçti. Tamer Tuna'nın ağzını kapatan Şenol Güneş'in yardımcısını sert şekilde ittirmesi dikkat çekti.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)