comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'i kızdıran Olcay Şahan sorusu

11 Eylül 2016, Pazar 09:01
Şenol Güneş'i kızdıran Olcay Şahan sorusu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Karabükspor maçının ardından Olcay Şahan'la ilgili gelen bir soruya sinirlendi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Karabükspor'u 3-1 mağlup ettiği maçın ardından basın toplantısında bir muhabirin Olcay Şahan'la ilgili sorduğu soru Şenol Güneş'i kızdırdı. 

"OLCAY ŞAHAN'IN NESİ VAR?"
Basın toplantısında bir muhabirin, "Tribündeyiz ama önümüz, arkamız taraftar. Onlar bize iki soru ısmarladı. Elçiye zeval olmaz. 1) Olcay Şahan'ın nesi var? 2) Hoca niye bu kadar ısrar ediyor?" şeklinde yönelttiği soru Şenol Güneş'in tepkisini çekti. 

"BİZİM GÖREVİMİZ BİRİNİN İSTEMEDİĞİ OYUNCUYU OYNATMAK DEĞİL."

Şenol Güneş ise basın toplantısında muhabirin Olcay Şahan'la ilgili yönelttiği soruya, "Siz niye oynamasın diye bu kadar ısrar ediyorsunuz? Onu anlamıyorum. Benim ve Beşiktaş'ın her oyuncusu değerlidir. Oynasa da, oynamasa da katkı yapacaktır. Emek veren, terini akıtan bir oyuncuya bu şekilde bakmak doğru değil. Siz soruyorsunuz diye size cevap veriyorum. Eğer taraftar da böyle bakıyorsa yanlış yapıyor. Bizim görevimiz birinin istemediği oyuncuyu oynatmak değil, oynayan oyuncunun verimini arttıraktır. Eğer size göre bir takım varsa biz gidince siz yaparsınız." şeklinde sert bir çıkışta bulundu. 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.