comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş'e eleştiri! 'Felaket getirir'

29 Ekim 2016, Cumartesi 09:55
Şenol Güneş'e eleştiri! 'Felaket getirir'

Spor yorumcusu Kemal Belgin, Beşiktaş'ın Gençlerbirliği deplasmanında sergilediği oyunu değerlendirdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında Beşiktaş deplasmanda Gençlerbirliği ile 1-1 berabere kaldı.

Spor yorumcusu Kemal Belgin, Şenol Güneş'in rotasyonlu bir kadro ile mücadele etmesini eleştirdi ve, "Futbolda rotasyon takımın ana hatlarıyla oynanmadan yapılmalıdır. Aksi halde felaket getirir" dedi.
İşte Kemal Belgin'in Türkiye Gazetesi'ndeki yazısından bir bölüm:

Beşiktaş'ın en zor deplasmanlarından biri olabileceği tahmin edilen dün akşamki Gençlerbirliği kapışması Şenol Hoca'nın Salı'yı düşünerek yaptığı hatalı rotasyonlar yüzünden tehlikeli olarak sanki ikiye katlanmıştı. 
Atiba'nın evde bırakıldığı Beşiktaş'ta, Necip, Tolgay ve önlerinde Talisca kurgusu, Beşiktaş'ın gerek karşılama komitesinde, gerekse de pas tezgahlamasında mutlaka arızalar çıkartacaktı, çıkardı da... Hele hele Necip'in sakatlanıp çıkmasından sonra Rhodolfo'nun oyuna girerek bir Ankara çorbası yapma imkanı verişi Beşiktaş'ı resmen üst sıra takımı hüviyetinen koparıyordu. 

Cenk, Beşiktaş'ı 10 kişi oynatıyordu. Şenol Hoca (biraz duygusal mı davranıyor nedir) bu oyuncusunu kenara alamadı. Sonra tek vuruş ustası Talisca en azından namağlup unvanını kurtarır oldu. Futbolda rotasyon takımın ana hatlarıyla oynanmadan yapılmalıdır. Aksi halde felaket getirir.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.