comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Şenol Güneş stadı Ocak'tan sonra açılıyor

09 Eylül 2016, Cuma 08:54
Şenol Güneş stadı Ocak'tan sonra açılıyor

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in isminin verildiği Tepecik Şenol Güneş stadının ligin ikinci yarısına yetiştirilmeye planlandığı öğrenildi. 

FutbolArena - Spor Toto 2. Lig takımlarından Büyükçekmece Tepecikspor'un yapım aşamasında olan ve Şenol Güneş'in isminin verildiği yeni stadında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. 

ŞENOL GÜNEŞ STADI AÇILIYOR
Spor Toto 2. Lig'de mücade eden İstanbul temsilcisi Büyükçekmece Tepecikspor geçtiğimiz sezon aldığı kararla stadın ismini Tepecik Şenol Güneş stadı olarak değiştirmiş ve Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün'ün önderliğinde gerçekleştirilen yıkım sonrası modernize edilmek üzere çalışmalara başlanmıştı. 

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün'ün talimatıyla yıkımı gerçekleştirilen eski adı Tepecik yeni adı ise Tepecik Şenol Güneş Stadyumu'nda başlatılan çalışmalar, Ocak ayından sonra hazır hale getirilmesi planlanıyor. Çalışmalar tamamlandıktan sonra stadyumun seyirci kapasitesi 4.500 kişilik olacak.

Uzun süredir iç saha maçlarını Esenyurt ve Çatalca gibi farklı semtlerde oynayan Büyükçekmece Tepecikspor, ligin ikinci yarısında yeni stadına kavuşmayı planlıyor


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.